ترخیص گرانول گوگرد از گمرک

ترخیص گرانول گوگرد از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گرانول گوگرد از گمرک می باشد. گرانول گوگرد در واقع همان گوگرد است اما با اندازه های کوچک و گرانولی که برای استفاده راحتتر می باشد. دانه بندی این نوع از گوگرد های گرانولی در حد تیله های 2 تا 4 میلی متری می باشد که برای استفاده های مختلف مناسب است در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی گرانول گوگرد

همانطور که می دانید در حال  حاضر تجارت و بازرگانی گوگرد یکی از بزرگترین صنایع سود آور در خصوص مواد شیمیایی می باشد.  واردات این دسته از کالاها از کشورهای مختلفی نظیرآلمان، سوییس، بلژیک و…. صورت می گیرد. همچنین کشور ما از صادر کنندگان این کالا نیز می باشد که به کشور های افغانستان، آلمان، سوریه، عراق، تاجیکستان، ازبکستان، اوکراین و….  صادر می شود. در صورت اقدام به واردات و صادرات این کالا باید بخشنامه های مربوطه را مطالعه نمایید و یا با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا در زمان ترخیص کالا در گمرک به مشکل بر نخورید.

ترخیص گرانول گوگرد از گمرک
ترخیص گرانول گوگرد از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گرانول گوگرد از گمرک:

ترخیص انواع گرانول گوگرد

ترخیص انواع گوگرد

ترخیص گوگرد کلوخه ای

ترخیص گوگرد لپه ای

ترخیص گوگرد میکرونیزه

ترخیص گوگرد پودری

ترخیص گوگرد مایع

و ….

ترخیص گرانول گوگرد از گمرک

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید واردات و صادرات مواد شیمیایی کاری سخت و زمان بر است. شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود بیست سال تجربه و به کارگیری کارمندان متخصص همواره همراه شما خواهد بود تا در زمینه ترخیص و حمل و نقل کالاهای تجاری خود به مشکلی برخورد نکنید. شرکت سلطان تجارت  بازرگان با تکیه بر تجربه و اشنایی کامل به امور بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. این شرکت تجاری با دارا بودن کادری مجرب و توانمند  امور بازرگانی ترخیص  گرانول گوگرد از گمرک شما را با نهایت سرعت و حداقل هزینه انجام می دهد. در صورت  تمایل به کسب اطلاعات درباره نحوه کار و یا  همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان، با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.