,

مترجم

مترجم

مترجم

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ارائه مترجم برای مکالمه و عقد قرار داد با فروشنده و یا خریدارن خارجی و ترجمه متون و اسناد شما برای انجام معامله می باشد. از قدیم الیام کار ترجمه به دلیل تجارت بین الملل حائز اهمیت زیادی بوده است  و حتی تجار قرن های گذشته کشور ها برای معاملات خود در سفرهای تجاری، افرادی که در امور ترجمه فعال بودند را با خود همسفر کرده تا امور تجاری آنها تسهیل یابد. در حال حاضر این شرکت ارائه خدمات با دو زبان انگلیسی و ترکی استامبولی را در مجموعه خود تضمین می کند. استفاده از مترجمان مجرب و کارکشته در هر شرکتی،  می تواند به روند مذاکرات با فروشنده و خریدارن به نفع طرفین کمک کند. شما عزیزان در صورت واگذاری امور تجاری خود به شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانید معاملات پرمنفعتی را رقم زنید. زیرا تجربه مترجمان و کارشناسان این شرکت در امور بازرگانی، می تواند به تسریع انتقال مطلب صحیح و همچنین عقد قرار داد موفق کمک نماید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان درخصوص ترجمه

  • ترجمه همزمان
  • ترجمه متون
  • ترجمه اسناد تجاری
  • ترجمه اسناد ضمیمه
  • ترجمه نامه نگاری ها
  • و…

این موارد نام برده شده از اولویت های شرکت های تجاری می باشد، که در راستای انجام معاملات و حمل  ونقل و انجام تشریفات گمرکی حائز اهمیت فراوانی است و کمک شایانی در امور بازرگانی و صادرات و واردات کالاها می نماید. بر همین اساس، حضور مترجمان مجرب در کنار شما می تواند به منافع آتی شما عزیزان بیافزاید. امور تجارت بین الملل ارتباط تنگاتنگی با کار ترجمه دارد. به عبارتی بدون وجود مترجم و یا درک مطلب، امکان برقراری هیچ معامله ای وجود ندارد. زیرا به دلیل عدم ارتباط موثر هیچ معامله ای برقرار نمی شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان همراه همیشگی شما در کلیه امور واردات و صادرات بالاخص در ترجمه اسناد و همزمان می باشد. و در صورت درخواست و تمایل، شما عزیزان می توانید از سیستم کنفرانسی (مکالمه سه نفر همزمان) پشت تلفن شرکت سلطان تجارت استفاده کنید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مترجم، می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. تلفن های تماس: ۰۲۱۲۲۸۵۵۹۰۲- ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *