ترخیص کالا از گمرک کیش

ترخیص کالا از گمرک کیش

ترخیص کالا از گمرک کیش

ترخیص کالا از گمرک کیش: کیش از جمله مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران است. بسیاری از تجار و بازرگانان تمایل دارند کالاهای خود را از گمرک کیش وارد ایران کنند. اما گمرک کیش هم مثل تمامی گمرکات، شرایط و قوانین خاص خود را دارد. پایانه های مسافری، ترمینال های کانتینری و انبارهای مختلف از جمله امکانات گمرک کیش می باشند.

گمرک منطقه آزاد کیش :

در گمرک منطقه آزاد کیش روزانه کالای زیادی ترخیص می شود. ترخیص کالا از گمرک منطقه آزاد کیش طی سالیان اخیر بسیار رونق گرفته است. ترخیص کالا از گمرک کیش در رونق اقتصادی داخلی کشور بسیار اثرگذار بوده است.

مراحل  ترخیص کالا از گمرک کیش چیست؟

  1. تنظیم اظهارنامه اطلاعاتی از قبیل نوع کالا، کمیت، علامت تجاری، فنی، مدل، ارزش و وزن کالا.
  2. تحویل و اظهار اسناد از قبیل فاکتور، پکینگ لیست، مانیفست، بارنامه و گواهی بهداشت.
  3. تطبیق اسناد و تعیین ارزیاب.
  4. ارزیابی و کنترل کالا با اسناد و صدور صورتحساب مربوط.
  5. پرداخت وجه صورتحساب به حساب سازمان منطقه آزاد کیش و دریافت رسید آن.
  6. صدور پروانه ترخیص کالا.
  7. کنترل نهایی درب خروج و اخذ مجوز بارگیری کالا و صدور بیجک خروج کالا از گمرک.

 

ترخیص کالا از گمرک کیش

                                           ترخیص کالا از گمرک کیش

ترخیص کالا از گمرک کیش با شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان

ترخیص کالا نه تنها کاری وقت گیر، بلکه در عین سادگی دارای پیچیده گی خاص خودش است. و قطعا نیازمند تجربه و آشنایی کامل با مراحل کار در گمرکات کشور و ترخیص کالا می باشد. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان از با سابقه ترین شرکت های ترخیص کار کالا از گمرکات می باشد. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان با داشتن مشاوران حرفه ای  و ترخیص کاران متخصص و با تجربه، همواره توانسته رضایت و اطمینان خاطر تجار و بازرگانان را فراهم آورد. شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان، ارائه دهنده خدمات بازرگانی، ترخیص کالا و حمل و نقل کالا به سراسر کشور می باشد. شما میتوانید با اطمینان از زمان و هزینه، کالای تجاری خود را در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب از گمرک کیش و سایر گمرکات، ترخیص نمایید.

واردات کالا به کیش :

سالانه کالاهای وارداتی و صادراتی زیادی از کشور خارج و یا به کشور وارد می شوند. ترخیص کالا از گمرک کیش و واردات کالا به کیش هم اکنون پرطرفدارتر از سالیان قبل می باشد. بیشتر تجار تمایل دارند واردات کالای تجاری خود را از گمرک کیش انجام دهند. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت با بهره گیری از ترخیصکاران گمرک مجرب، ترخیص کالا از گمرک کیش و واردات کالا به کیش را در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام خواهد داد. ترخیص کالا از گمرک کیش را پذیرا هستیم. همینطور میتوانید جهت مشاوره رایگان درباره مراحل ترخیص کالا از گمرک کیش با شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. شماره های تماس : 22855902-021 و 09121995406

| ترخیص کالا از قشم | ترخیص کالا از گمرک بندرعباس |

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *