ترخیص کالا با کارت بازرگانی

ترخیص کالا با کارت بازرگانی

ترخیص کالا با کارت بازرگانی

ترخیص کالا با کارت بازرگانی: جهت ثبت سفارش و ترخیص کالا از گمرک، داشتن کارت بازرگانی ضروری می باشد. از جمله خدمات قابل ارائه به شما بازرگانان و تجار عزیز، در شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا با کارت بازرگانی می باشد.

بیجک گمرکی

یکی از اصطلاحات رایج در ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا بیجک گمرکی می باشد. عموما ترخیص کار گمرک با اصطلاحاتی از این قبیل آشنا می باشد. بیجک گمرکی، سندی است که توسط گمرک به صاحب کالا داده میشود. بیجک گمرکی در واقع تایید می کند، کالای گمرکی متعلق به کیست و صاحب آن می تواند برای بارگیری و ترخیص کالا اقدام نماید.

آموزش ترخیص کالا :

اتاق بازرگانی و اداره صنايع و معادن برای متقاضياني كه واجد شرايط باشند، كارت بازرگانی صادر می کند. کارت بازرگانی، يكي از مدارك اصلي و از ارکان اساسی ترخیص کالا از گمرک و صادرات و واردات کالا می باشد.

در واقع كارت بازرگانی، مجوزي است كه به دارنده آن ( حقيقي يا حقوقي ) اجازه داده مي شود تجارت انجام دهد. در حال حاضر اعتبار كارت بازرگانی از تاريخ صدور به مدت يكسال است. از جمله کاربردهای کارت بازرگانی می توان به: ثبت سفارش و ترخيص كالا، واردات کالا از مناطق آزاد، حق العمل كاري در گمرك و صادرات کالاهای مجاز اشاره کرد.

ترخیص کالا با کارت بازرگانی

ترخیص کالا با کارت بازرگانی

شرکت ترخیص کالا از گمرک :

شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان با داشتن کارت بازرگانی، این توانایی را دارد که ترخیص کالا و همچنین واردات و صادرات کالای شما را دراسرع وقت و با کمترین هزینه انجام دهد. شما بازرگانان و تجار عزیز می توانید جهت مشاوره رایگان و انجام خدمات بازرگانی و ترخیص کالا از کلیه گمرکات با ترخیص کاران ما تماس حاصل نمایید. تمام تلاش ما بر آن است که شما تجار و بازرگانان عزیز کالای خود را در مقصد و با خیال آسوده تحویل بگیرید. کافیست یک بار به ما اعتماد کنید تا کالای تجاری شما را با صحت کامل در مقصد تحویل دهیم. شماره های تماس با ما : 22855902-021 و 09121995406

 

ترخیص کالا از بندرعباس |ترخیص کالا از گمرک خرمشهر|ترخیص کالا در چابهار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *