ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران :: گمرک شهریار از فعالترین و مشهورترین گمرکات زمینی ایران محسوب می شود. یکی از دلایل این شهرت داشتن گمرک غرب تهران فضای زیاد برای بارگیری و تخلیه راحت می باشد. گمرک شهریار یا همان گمرک غرب تهران در سال ۱۳۵۵ تاسیس شد.

گمرک غرب تهران کجاست ؟

گمرک شهریار دارای سه گمرک می باشد :: گمرک جنوب تهران ، گمرک غرب تهران و گمرک نمایشگاهها می باشد. از خصوصیات گمرک شهریار نه تنها در پایتخت ایران (تهران) قرار دارد بلکه از مزایاو خصوصیات این گمرک می توان به دسترسی آسان و راحت به راه آهن و فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی و همچنین موقعیت مکانی بسیار عالی اشاره نمود.

آدرس دقیق گمرک شهریار ::

لازم به ذکر است ترخیص کالا از گمرک غرب تهران بصورت گسترده ای انجام می گیرد.کالاهای زیادی روزانه از گمرک غرب تهران ترخیص می شود.از جمله کالاهای ترخیصی گمرک غرب تهران می توان به : رایانه و لوازم جانبی آن، نوت بوک، دوربین عکاسی، دوربین مداربسته، ابزار  دفاعی و کالاهای خاص نظامی، ترخیص خودرو،ترخیص تجهیزات پزشکی، دخانیات، ترخیص تلفن همراه، ترخیص لوازم جانبی تلفن همراه، ترخیص کالاهای متعلق به سفارتخانه­ ها، ترخیص ماشین­ آلات راه­ سازی و کشاورزی، ترخیص انواع فرش ماشینی اشاره کرد.شما بازرگانان و تجار عزیز میتوانید با ترخیص کار غرب تهران سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

آدرس گمرک غرب تهران ::

جهت ترخیص کالا از گمرک غرب تهران توسط ترخیص کار تهران میتوانید از ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان کمک بگیرید.خوشحال خواهیم بود ترخیص کالای خود را به ما بسپارید.

آدرس گمرک های تهران ::

برای دریافت آدرس گمرک های تهران می توانید با کارشناسان سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.کارشناسان ترخیص کار با تجربه ما پس از سالها ترخیص کالا از گمرکات تهران به خوبی با تمامی گمرک های تهران آشنایی دارند.

سایت رسمی گمرک غرب تهران ::

برای اطلاع از اخرین اخبار ترخیص کالا از گمرک غرب تهران می توانید به سایت رسمی گمرک تهران مراجعه فرمایید و یا با کارشناس شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان مشورت نمایید.

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

گمرک غرب تهران کجاست؟

برای دریافت آدرس دقیق گمرک غرب تهران به سایت رسمی گمرک های تهران مراجعه فرمایید و یا با ترخیص کاران سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن گمرک شهریار تهران ::

شرکت ترخیص کارگمرک سلطان تجارت بازرگان با تکیه بر نیروهای کارآمد و متخصص خود از فعال ترین و با سابقه ترین شرکت های ترخیص کار گمرک می باشد که در کمترین زمان خدمات گمرکی ، ترخیص کالا ، واردات و صادرات کالا، و مشاوره رایگان را انجام خواهد داد. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان پس از سالها فعالیت در گمرک غرب تهران هم اکنون به عنوان ترخیص کار گمرک غرب تهران به خوبی شناخته شده است .تمام تلاش شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان این است که  با سرعت، دقت و صداقت مناسب ترین راهکارهای ترخیص کالا از کلیه گمرکات را جهت حفظ منافع اقتصادی تجار و بازرگانان عزیز ارایه دهد.جهت اطلاع از تلفن گمرک شهریار با ما تماس بگیرید. شماره های تماس :: ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *