, , , ,

ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کالا از گمرک ارومیه ::گمرک ارومیه  همانند دیگر گمرکات، برای واردات و صادرات کالا و همچنین خدمات بازرگانی و گمرکی قوانین و مقررات گمرکی خاص خود را دارد.تجار و بازرگانان برای ترخیص کالا از گمرک نیاز دارند تا از تمامی این قوانین و مقررات اطلاع داشته باشند. اما انجام این قوانین و مقررات نیازمند تجربه و تخصص است تاکالای تجاری ، به راحتی و در زمانی اندک از گمرک ترخیص شود. تاجران و بازرگانان برای انجام  تمامی مراحل ترخیص کالا، و برای اینکار دچار مشکل نشوند معممولا از شرکت های ترخیص کالا کمک میگیرند.

ترخیص کالا از گمرک ارومیه به چه صورت است؟

بهترین کار برای ترخیص کالا و همچنین واردات و صادرات انواع کالا این است که شما از شرکت هایی کمک بگیرید که در اینکار تجربه و تخصص دارند و می توانند و با مهارت و تجربه و تخصصی که دارند بهترین شکل اینکار را برای شما انجام دهند. شرکت های ترخیص کار بر مبنای تجربه و مهارتی که در ترخیص کالا دارند نه تنها در اسرع وقت کالای شما را ترخیص می نمایند بلکه به بهترین روش و با کمترین هزینه کالای شا را ترخیص می نمایند.

 

ترخیص کالا از گمرک ارومیه

                                 ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کار گمرک ارومیه ::

یکی از ویژگی های بارز شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان این است که صحت و سلامت تمامی اجناس شما را تا هنگام تحویل ضمانت می کند و شما با خیال راحت می توانید به این شرکت اطمینان کرده و ترخیص کالای خود را به ترخیص کار گمرک ارومیه سلطان تجارت بازرگان واگذار نمایید.

ترخیص کالا از گمرک ارومیه

                         ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کالا از گمرک ارومیه با شرکت ترخیص کالا  سلطان تجارت بازرگان

شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان ارائه دهنده ی خدمات ترخیص کالا و همچنین تمامی خدمات واردات و صادرات کالا از گمرک، این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت ها عملیات واردات و صادرات کالای خود را انجام دهید.شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان با سابقه ی طولانی در زمینه ی ترخیص کالا و واردات و صادرات کالا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های ترخیص کار در زمینه ی واردات و صادرات همواره در تلاش است که در کوتاه ترین زمان ممکن ترخیص کالا را ، با هزینه های مناسب برای شما انجام دهد تا رضایت کامل را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.شماره های تماس : ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

ترخیص کالا از گمرک سهلانترخیص کالا از گمرک بازرگان

2 پاسخ
 1. شرکت سپاهان الماس
  شرکت سپاهان الماس says:

  لطفا در مورد ترخیص دستگاه های مستعمل از گمرک ارومیه بفرمایید به چه شرایط؟ و محده زمانی و هزینه را اعلام فرمایید.

  پاسخ
  • seobartar
   seobartar says:

   با توجه به نوع دستگاه و سال ساخت وزارت صنعت معدن و تجارت مجوز ثبت سفارش با شرایط و زمانهای متفاوت صادر می کند لذا اگر دستگاههای مستعمل اگر زیر ۵ سال ساخت باشد و جز گروه ممنوعه نباشد با شرایط عادی و حداکثر ظرف یک هفته کاری قابل ترخیص است و هزینه مربوطه با توجه به نوع دستگاه و ارزشی که گمرک ایران در سیستم tsc ثبت نموده است و همچنین تعرفه دستگاه مورد نظر مشخص می گردد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *