ترخیص کالا از دبی

ترخیص کالا از دبی

مجموعه بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ارائه دهنده برترین سرویس های ترخیص کالا از گمرک دبی !

ترخیص کالا از دبی :: امارات به عنوان یکی‌از مطرح ترین قطب های تجاری در خلیج فارس به حساب آورده می شود . به همین منظور ارتباطات اقتصادی و تجاری را با بقیه کشورها و از جمله کشور‌ایران برقرار نموده است . از آن‌جا که امارات هیچگونه مخارج گمرکی را از تجار و موسسه ها وارد کننده اخذ نمی‌کند . به همین دلیل بسیاری از تجار ایرانی برای کاهش هزینه ها تمایل دارند تا با کشور امارات وارد معامله شود.همین امر منجر به کاهش هزینه های حمل و نقل و افزایش صادرات کالاها و  ترخیص کالا از این کشور شده است .

ترخیص کالا از دبی

با وجود تفاوت گویش بین تجار اهل ایران و فروشندگان دیگر کشورها , مسلط بودن به زبان بین المللی انگلیسی  ضروری است . به همراه داشتن یک مترجم و همینطور مشاور برای انجام کارها مرتبط با ترخیص کالا و ترخیص کار گمرک یکی از مهم‌ترین نکاتی است که بازرگانان و موسسه های تجاری اهل ایران بایستی به آن توجه داشته باشند . به صورت کلی برای ترخیص کالا از دبی توجه به موارد ذیل اهمیت دارد:

استعلام و ویژگی ها کالاها

اخذ ویژگی ها ی فنی و بهای کالاها یکی از مواردی که باید به آن اهمیت داد، که در زمان ترخیص کالا از دبی انجام می گردد . کلیه خریداران و تجار اهل ایران موظفند تا این داده ها را از فروشندگان امارات اخذ کرده و در اظهارنامه ترخیص کالا به سازمان گمرک تحویل دهند .

تصمیم گیری برای محاسبه هزینه ها

مدل ,نوع و تعداد کالای وارد شده که وارد گمرکات میشود , با توجه به وضعیت فروش در بازار داخلی , بها تمام شده کالا , میزان تقاضا , زمان فروش کالا و . . . تعیین کننده مخارج و هزینه ها می باشند .

معین کردن قیمت نهایی

پس از اینکه محصولات مورد نظر از شرکت ها و فروشگاه های دبی خریداری شدند برای نهایی شدن قیمت بایستی هزینه های گمرکی را نیز به هزینه های قبلی اضافه کردوقیمت ها زمانی نهایی می شوند که برگه ترخیص کالا را دریافت کرده باشید این به آن معنی است که در محاسیه قیمت ها علاوه بر قیمتی که اجناس را خریداری کرده اید بایستی هزینه های مربوط حمل و نقل,هزینه های نگهداری و هزینه های ترخیص کالا را نیز اضافه کرد .

ترخیص کالا تهران | ترخیص کالا از ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *