ترخیص کالا از ترکیه

ترخیص کالا از ترکیه

ترخیص کالا از ترکیه :

یکی از خدمات شرکت بازرگانی سلطان تجارت  بازرگان می باشد. شرکت بازرگانی  سلطان تجارت بازرگان آمادگی کامل دارد ترخیص کالا از ترکیه را در اسرع وقت،با کمترین هزینه و البته به بهترین شکل ممکن برای شما تجار محترم انجام دهد .برای ترخیص کالا از ترکیه ، میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تخصصی ما بهره مند گردید .

ترخیص کالا از ترکیه

   ترخیص کالا از ترکیه

ترخیص کالای هوایی از ترکیه به ایران باشرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان:

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان، این قابلیت را دارد همه کالا هایی که قابلیت و امکان ارسال بدون واسطه به ایران را ندارند ، از ترکیه به دبی و سپس  به جمهوری اسلامی ایران ترانزیت نماید. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ، بعداز ارسال کالا به دبی و ارسال دوباره به کشور ایران ،کالا ی  شما را بعد از ترخیص از گمرکات ایران،درب انبار شما تحویل می دهد .

ترخیص کالای زمینی از ترکیه به ایران باشرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان:

کافی است کالای خود  را درب انبار در استانبول ترکیه  به شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان تحویل فرمایید ، در اسرع وقت کالای خود  را در ایران ، ترخیص شده تحویل بگیرید.  برای  ترخیص کالا از ترکیه  و صادرات و واردات کالا  کافی است با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان مشورت فرمایید تا بهترین راه ترخیص کالا از ترکیه را بیابید .

 ترخیص کالا از ترکیه چگونه انجام می شود ؟

شما تجار محترم میتوانید تمامی مسئولیت خرید و واردات و ترخیص کالا از ترکیه را به عهده شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان بسپارید . شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان مراحل حمل , ترخیص کالا از ترکیه  و واردات از ترکیه را به عهده میگیرد  و کالای تجاری شما را در اسرع وقت درب انبار شما در  ایران تحویل می دهد.

با توجه به حضور بازرگانان و تجار ترک لهجه در مرزهای شمال غرب ، تسلط بر لهجه ترکی ضرورت دارد،تسلط برلهجه ترکی یکی از مهم‌ترین امتیازات شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان است  که در ترخیص کالا از کشور ترکیه بسیار تاثیر گذار خواهدبود .

 

♦ حمل کالا :: بعد از ترخیص کالا نوبت به عرضه آن در بازار می‌رسد . برای این کار نیاز به سیستم حمل و نقل مورد اعتماد و خبره است . شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ،ترخیص کالا از ترکیه و حمل کالا از مبدا ( تمام شهرهای ترکیه ) به مقصد ایران را نیز انجام میدهد .

 

ارسال کالا از اروپا به ترکیه ترخیص کالا از ترکیه  :

قابلیت و امکان ترخیص کالا از ترکیه ، خصوصا برای واردات کالا هایی که قابلیت و امکان حمل بدون واسطه از اروپا به کشور‌ایران ندارند، هم مهیا است , به‌این صورت که کافی است کالا را از اروپا به ترکیه ارسال فرمائید ، بعد از ترخیص کالا از ترکیه ، کالا در گمرک بازرگان یا  گمرک غرب تهران ترخیص شود.

 

خدمات شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان در ترخیص کالا از ترکیه :

حمل و ترخیص کالا از ترکیه بصورت هوایی و زمینی

ترخیص کار گمرک غرب تهران و گمرک شهریار برای ترخیص کالا از ترکیه

ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ارسال حواله لیر به ترکیه و حواله یورو به ترکیه

تحویل دستی لیر در ترکیه

واردات کالا از ترکیه

سرویس ها بازرسی کالا در ترکیه و صادر شدن مدرک COI

حمل و ترخیص مسافری از ترکیه به  ایران

خرید از ترکیه و ارسال آن به ایران و ترخیص کالا از گمرک

حمل و نقل بین المللی از ترکیه به جمهوری اسلامی ایران

واردات موز و ترخیصکار موز در گمرک بازرگان

خدمات  صادرات به ترکیه

ارائه خدمات  مشاوره بازرگانی رایگان ترخیص کالا از ترکیه و کلیه گمرکات

ترخیص کالا از ترکیه

      ترخیص کالا از ترکیه

 ترخيص کالا از ترکيه با شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان :

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ارائه دهنده کلیه خدمات ترخیص کالا از ترکیه ،  یکی از شرکت های بازرگانی و  تجاری مهم ایران خصوصا  شمال غرب ایران  می باشد. در چندسال اخیر، روابط اقتصادی و تجاری ایران رونق بیشتری گرفته است . ازطرف دیگر نظارت دقیق تر بر ترخیص کالا و  ورود و خروج  کالاهای تجاری ، جهت  جلوگیری از تقلب و سوء استفاده، ضرورت بیشتری  پیدا کرده است . این نظارت ها قطعا برای حمایت از تجار و امنیت تجاری آنهاست. در واقع با ترخیص کالا می توان از ورود کالاهای غیر قانونی و غیرمجاز جلوگیری کرد .

ترخیص کالا دبی | ترخیص کالا تهران

2 پاسخ
 1. هما دلشادی
  هما دلشادی says:

  سلام.ببخشید یه سوال داشتم اگه از سایتهای ترکیه خرید اینترنتی پوشاک داشته باشیم چه جوری میشه تحویل گرفت؟ممنون راهنمایی کنید

  پاسخ
  • teimori
   teimori says:

   سلام از طریق پست dhl باید ارسال شود . شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. شماره های تماس 02122855902 – 09121995406

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *