,

ترخیص ام دی اف

ترخیص ام دی اف

ترخیص ام دی اف

ترخیص ام دی اف یکی دیگر از خدمات تیم مجرب و باتجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان است. MDF یکی از رایج ترین مدل ها در بین تخته های فیبری است که از ذرات چوب به وجود میاید. این ذرات توسط فشار و حرارت و چسب به هم میچسبند و هرچه میزان فیبر، حرارت و فشار بیشتر باشد چگالی و استحکام بیشتری خواهند داشت. MDF یکی از مواد اولیه پرکاربرد در ساخت و ساز به حساب میاید و اخیرا حجم بالایی از واردات را به خود اختصاص داده است.MDF تنوع و کاربری های متفاوتی دارد. واردات و ترخیص MDF اغلب از کشورهایی همچون تایلند، چین، ترکیه، امارات، روسیه، اندونزی و… صورت میگیرد.

تعرفه ام دی اف

طبق قوانین صادرات و واردات هر کالایی کد تعرفه مخصوص به خود را دارد. کد تعرفه MDF طبق مقررات صادرات و واردات 4411 میباشد و حقوق ورودی آن بین 10-15 درصد متغیر است. شما عزیزان با مشورت با کارشناسان ما میتوانید از جزییات واردات و ترخیص ام دی اف مطلع شوید.

انواع ام دی اف

ترخیص ام دی اف جهت دکوراسیون

ترخیص ام دی اف کابینت سازی

ترخیص ام دی اف با روکش چوبی

ترخیص انواع ام دی اف نازک و ضخیم

ترخیص ام دی اف با روکش کاغذی

ترخیص ام دی اف روکش شده

و …

 

انواع تخته فیبری از لحاظ فشردگی

1- (LDF (Low Density Fibberboard چگالی کمتری دارد و در نتیجه استحکام پایینتری دارد.

2- (MDF (Medium Density Fibberboard

3- (HDF (High Density Fibberboard که چگالی بالایی دارد و از استحکام بالایی برخوردار است.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص و تیم حرفه ای در تمامی مراحل واردات و ترخیص ام دی اف شما عزیزان را به نحو احسن راهنمایی خواهد کرد. کادر حرفه ای و متخصص ترخیصکار ما در اسرع وقت و با صرف کمترین هزینه کالای شما را ترخیص میکند. ما با 17 سال سابقه در تمامی زمینه های مربوط به صادرات و واردات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور بهترین روش را به شما ارائه خواهیم کرد. شما همراهان گرامی میتوانید به صورت رایگان با مشاورین ترخیص کار مشورت کنید. تلفن های تماس: 02122855902- 09121995406

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *