بندرلنگه

بندرلنگه

بندرلنگه

یکی از بنادر مهم در جنوب کشور بندرلنگه میباشد، که در استان هرمزگان واقع شده و یکی از شهرهای این استان است. طبق آمار بدست آمده این بندر در 26 درجه و 18 دقیقه عرض شمالی و در 54 درجه و 30 دقیقه طول شرقی از نصف النهار مبدا واقع شده است. بندرلنگه تا بندرعباس 192 کیلومتر، تا بوشهر 420 کیلومتر، تا شهر بستک 170 کیلومتر و تا شهر لار 280 کیلومتر فاصله دارد. این بندر یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است و از گذشته با تهران و شیراز و بندرعباس وصل بوده است. بندر لنگه به علت زیبایی خاص خود به بندر مروارید شهرت داشت. در دوران سلطنت هخامنشیان این بندر یکی از مناطق مهم تجاری به حساب می آمد و به آن گوگانا میگفتند. در زمان سلطنت زندیه بندرلنگه در زمینه ارتباطات دریایی و رونق تجاری پیشرفت زیادی کرد. این بندر قدمتی تاریخی و بافتی قدیمی دارد.

ترخیص کالا از بندرلنگه

بندرلنگه یکی از بنادر بسیار قدیمی و مهم ایران در زمینه تجارت است چراکه این بندر از طریق دریا با کشورهای مختلفی ارتباط برقرار میکند. شما عزیزان برای ترخیص کالا از بندرلنگه نیاز به تخصص در زمینه شرایط ترخیص کالا دارید که از ابتدا دچار مشکلات نشوید. بنابراین بهتر است با ترخیص کاری حرفه ای در این زمینه همکاری و مشورت کنید.

ترخیص اختصاصی از گمرک بندر لنگه

برخی از گمرکات بعضی از کالاها را به صورت تخصصی ترخیص می کنند و این مورد کمک شایانی به تزریق سریعتر کالا به بازار مصرفی می کند. در ادامه به معرفی کالاهایی که به صورت تخصصی از گمرک فرودگاه امام خمینی ترخیص می شوند می پردازیم.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه در زمینه صادرات و واردات و ترخیص کالا از تمامی مرزها، مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی در خدمت شما عزیزان است. متخصصین ترخیص کار شرکت ما شما را در همه امور یاری میکنند. یکی از اصلی ترین اصول کار ما اعتبار شرکت ما نزد مشتریان است. شما تجار عزیز میتوانید تمامی مراحل ترخیص کالای خود را از ابتدا تا انتها به ما بسپارید. برای مشاوره رایگان با ترخیص کار ما تماس بگیرید. شماره های تماس: 02122855902- 09121995406

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *