ترخیص کالا تبریز

ترخیص کالا تبریز

ترخیص کالا تبریز

ترخیص کالا تبریز فرصت اتصال کشور ایران به اقتصاد جهان آماده کرده است . برای رفع مشکل های اقتصادی کشور ایران تنها یک راه و روش کار هست و آن وصل شدن به اقتصاد جهانی است.شرکت سلطان تجارت بازرگان در این باره سرویس ها ویژه و منحصر جهت ترخیص کالا از گمرک تبریز، جلفا، بازرگان و . . . را به تجار و بازرگانان عزیز در سراسر کشور ایران ارائه می کند .

از هنگامی که تجارت از مرزهای کشور ایران گسترده و بزرگتر شد بحث تخصصی درباره ی کارهای گمرکی و بازرگانی به طور علمی تر مطرح شد چون یک تولیدکننده یا این که فروشنده ای که به طور مداوم نیاز به واردات از کشورهای متفاوت را داراست وقت و تخصص کافی در مورد مباحث کارها مرتبط با گمرک را به طور بدون نقص نخواهد داشت از همین رو برای کارها ترخیص و واردات خویش اشخاص خاص و مجربی را به استخدام خویش در می‌آورد تا بتواند کارها مرتبط با واردات خویش را به طور تخصصی و ماهر دنبال نماید .

ترخیص تخصصی کالا از گمرک تبریز

گمرک تبریز جزء قدیمی ترین گمرکات کشور ایران بوده ودارای عمر 90 ساله است و در غرب شهر تبریز و در مسیر ترانزیتی جمهوری اسلامی ایران _ ترکیه جای‌ دارد و در راس گمرک سرویس ها صادرات استان انجام می گردد و ریل آهن قطار باربری ازداخل گمرک می گذرد .

محل ورود گمرک برای ترخیص کالا تبریز

روش های گمرکی متبوع در‌این گمرک واردات و صادرات قطعی، ترانزیت فرنگی و داخلی، خروج و ورود موقت، کارانه تیر، کارها مسافری و قضائی می‌باشد.

و توابع گمرکی آن گمرک فردوگاه , گمرک امانات پستی , گمرک راه‌آهن , گمرک مراغه هست و در هرکدام شیوه های منحصر به فرد به خویش اجرا می شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تیم تخصصی خویش در مسئله واردات و ترخیص کالا از گمزکات کشور و همچنین انجام تشریفات گمرکی با هزینه مطلوب و مناسب در خدمت شما تجار محترم می باشد.

ترخیص کالا در گمرک دارای مراحل مختلفی می باشد از جمله آنها می توان به هنگامی که کالایی وارد گمرک می گردد می بایست در انبار منحصر به فرد به خویش قرار گیرد که بسته به جنس کالا متفاوت است که با قبض انبار محل آن برای گمرک معلوم می گردد.

شما عزیزان برای دریافت اطاعات بیشتر و یا نیاز به ترخیصکار ماهر کالا از گمرک تبریز می توانید با مشاوران این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید. تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

ترخیص کالا تهران | ترخیص کالا دبی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *