ترخیص کالا بندر انزلی

ترخیص کالا بندر انزلی

ترخیص کالا بندر انزلی : این گمرک نقطه محل ورود برای کالاهای اروپایی و رفت وآمد کشتی ها از روسیه است که نقطه ی عطف کار آن به قرن سیزدهم هجری بر می گردد از زمان صفویه گمرک بندر انزلی وجود داشته است . پس سوابق گمرک بندر انزلی بیشتراز 300 سال است

مکان جغرافیایی گمرک بندر انزلی

این بندر بزرگ در استان گیلان واقع شده , مرز گمرک انزلی تحت عنوان بزرگنرین بندر شمال کشور ایران حدود 8 درصد از ترانزیت را به خویش اختصاص داده

محدوده بندري حیطه آزاد انزلي ۱۰۶ هكتار مساحت داراست .

در مسافت 31 کیلومتری از راس شهر رشت , حوزه‌ آزاد انزلی جای‌دارد . ناحیه ای که سال 1384 از حوزه‌ ویژه به حوزه‌ آزاد تبدیل شد و قرار شد طبق مقررات حیطه آزاد دیده و لامپ توسعه و گسترش حوزه‌ و مرز و بوم باشد .

خصوصیت ترخیص کالا بندر انزلی

پیشین از انجام واردات از هزینه ترخیص کالا از گمرک ذی‌ربط اطلاع پیدا نمائید , هزینه ترخیص کالا از گمرک انزلی دربرگیرنده دستمزد گمرکی , دلایل و مالیات به علاوه مخارج انبارداری , تخلیه و بارگیری هست .

بعداز بندر امام خمینی و شهید رجایی بندر انزلی مطرح ترین بندراز حیث تخلیه و بارگیری است .

گمرک بندر انزلی از معافیت مالیاتی 20 ساله برخوردار‌است

گمرک بندر انزلی دارنده مزیت‌های حیطه آزاد همچون معافیت‌های مالیاتی , معافیت های گمرکی , بها افزوده

بندر انزلی به خاطر قرار تصاحب کردن در کریدور شمال ـ جنوب از حالت استثنایی حمل و نقل و ترانزیت شامل است .

گمرک بندر انزلی فعالترین گمرک بندری استانهای شمالی است و بیشترین حجم تجارت با میهن روسیه داراست .

چه کالاهایی بیشتر از گمرک بندر انزلی مبادله می گردد

واردات تولیدها نباتی , مواد معدنی و سیمان , تولید ها صنعت های غذایی و تولید ها صنعت های پلاستیک و صادرات آهن آلات , چوب و تخته , تولیدات شیمیایی و خودرو آلات صنعتی.

هزینه ترخیص کالا از گمرک مثل گمرک بندرانزلی تابع عوامل خاصی است که قبلی از واردات کالا از گمرک پی بردن آن واجب است . مخارج ترخیص کالا بر طبق سیف کالا حساب می‌شود و مشتمل بر حقوق و دستمزد گمرکی , عارضه ها و مالیات به علاوه مخارج انبارداری , تخلیه و بارگیری هست . علاوه بر این مخارج مخفی دیگری هست که از خرید کالا تا ترخیص را دربرگیرنده می گردد .

 

ترخیص از گمرک انزلی

ما به شما شایسته ترین ترخیص کالا گمرک بندر انزلی را معرفی مینماییم . ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی را به سلطان بازرگان تجارت بسپارید

استعلام میزان هزینه ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی را از سلطان بازرگان تجارت بگیرید.جهت اطلاع از هزینه ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی متخصص سلطان بازرگان تجارت ایران مشورت تخصصی خویش را به شما می گوید .

ترخیص کالا در مناطق آزاد | ترخیص کالا در چابهار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *