ترخیص کالا بدون داشتن کارت بازرگانی

ترخیص کالا بدون داشتن کارت بازرگانی

آیا ترخیص کالا بدون داشتن کارت بازرگانی امکان پذیر است؟

ترخیص کالا بدون داشتن  کارت بازرگانی امکان پذیر است.برای کسانی که برای اولین بار اقدام به تجارت کرده اند و یا کارت بازرگانی ندارند،یکی از بهترین روشها استفاده از کارت بازرگانی شرکت های ترخیص کالا صادراتی و وارداتی است.بدین صورت که کالاها به نام دارنده کارت بازرگانی وارد و یا خارج می شوند و تمامی عوارضات و مالیات ها نیز به نام صاحب کارت بازرگانی صادر می شود.

جهت صادرات و واردات کالا به صورت تجاری، داشتن کارت بازرگانی الزامی است واگر بنا به دلایلی فرد یا شرکتی دارای کارت بازرگانی نباشد،کارت بازرگانی کارتی است که توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن صادر می گردد و به تائید وزارت بازرگانی می رسد واعتبار آن از یک سال تا پنج سال می باشد. دارندگان این کارت طبق قانون ،اجازه تجارت را دارند.لازم به ذکراست در هر زمانی امکان ابطال کارت بازرگانی به صورت اختیاری و در برخی موارد به صورت اجباری وجود دارد .

ترخیص کالا دارای مراحلی است که بایستی به ترتیب و دقت بالایی انجام شوند و قطعا نیاز به تجربه تجاری دارد. از مهم ترین مراحل ترخیص کالا از گمرک :دریافت اطلاعات از اظهار کننده ، پذیرش اظهار نامه،کنترل های گمرکی، پرداخت و ترخیص می باشد.

واردات محصولات حیوانی ،محصولات نباتی، فرآورده های روغن های حیوانی یا نباتی ،محصولات صنایع غذایی، محصولات معدنی، محصولات پلاستیکی ،پوست حیوانات ،چوب و مصنوعات چوبی، خمیر چوب و کاغذ پارچه و فرآورده های نساجی، کفش و کلاه ، مصنوعات سنگ و گچ و سیمان ،فلزات و سنگ های گرانبها، چدن، آلومینیوم،سرب،ماشین آلات وسایل نقلیه، لوازم عکاسی،مبل،مواد شیمیایی،واحد های تولیدی، مواد اولیه واحد های تولیدی،نیاز به کارت بازرگانی دارد.

شرکت تجارت بازرگانی سلطان تجارت  یکی از با سابقه ترین شرکت های ترخیص کالای صادراتی و وارداتی باشد که با ارائه خدمات ارزنده که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد توانسته است به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های ترخیص کالا جایگاه خود را به تثبیت برساند .

تلاش ما این است که در سریع ترین زمان ممکن، کالا های وارداتی و صادراتی شما عزیزان را از گمرکات کشوری ترخیص و درب محل مورد نظر شما تحویل دهیم.

در صورتی که شماکارت بازرگانی جهت واردات و صادرات کالا را در اختیار ندارید می توانید از خدمات ما استفاده کنید و با خیالی آسوده به واردات و صادرات کالا اقدام  نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *