ترخیص کالا از گمرک بندر عباس

ترخیص کالا از گمرک بندر عباس

چگونگی ترخیص کالا از گمرک بندر عباس

ترخیص کالا از گمرک بندر عباس: گمرک بندر عباس تحت عنوان مهم‌ترین بندر تجاری مرزو بوم و گمرک شهید رجایی تحت عنوان مهم‌ترین گمرک مرز و بوم شناخته می گردند . گمرک شهید رجایی و گمرک شهید باهنر بزرگترین مبادی محل ورود کالا به مرزو بوم به حساب میایند و بیشترین نیاز را جهت ترخیص کالا به ترخیص کار زبده دارا‌هستند . بندر عباس با 1333 کیلومتر مسافت از پایتخت از قدیم یکی پرتردد ترین مسیرهای تجاری میهن شمرده می‌شود . داشتن داده ها کافی در خصوصیات اقلیمی و جغرافیایی برای تجار مفید و موثر خواهد بود . نزدیکتری شهر به بندرعباس شهر قشم می‌باشد که با 28 کیلومتر مسافت از این قرار میگیرد . از آن جا که جلوگیری های طولانی محمولات در گمرک و کانتینر ها می تواند تبعاتی برای کالا و محموله ها به همراه داشته باشد اعتنا به دمای هوا و رطوبت محیط موثر میباشد . گرمای هوای بندر عباس در فصول فصل بهار و فصل تابستان به 52 سکو نیز می‌رسد و در سردترین زمان خویش دمای 2 سکو را به ثبت میرساند . شهر بندر عباس از نگاه جمعیت شناختی دارنده سرشماری های متفاوتی در فصول متفاوت سال می‌باشد که‌این فرمان خویش از اقلیم و وضعیت تجاری بندرعباس تبعیت می نماید . آنجه قابل نسبت دادن باشد نهایی سرشماری در سال 1390 هست که جمعیت این شهر را 435 هزار نفر بررسی می نماید .

بندرعباس راءس استان هرمزگان از بنادر جنوبی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و اسم گذشته آن بندر گمبرون بوده که اینک مطرح ترین بندر کشور ایران هست و راجع به اقتصادی از مرحله بالایی برخوردار و از نگاه تقسیم بندی حیطه ای جزو بخشها استانهای جنوبی محسوب میگردد . نزدیکترین شهر به بندرعباس جزیره قشم است و دارنده دو گمرک شهیدرجایی و باهنر است که از وسیع ترین بنادر مرزوبوم محسوب میگردد .

بندر گمرک شهیدرجایی بندرعباس ( گمرک بندرعباس ) با مسافت ۲۳ کیلومتری غرب بندرعباس واقع شده‌است گمرک بندر عباس ( شهیدرجایی ) ناحیه ویژه اقتصادی بوده گمرک شهیدرجایی – گمرک بندرعباس دارنده اصلی ترین ترمینال کانتینری میهن بوده .

گمرک بندرعباس با تحریم کمپانی تایدواتر خاورمیانه که مشمول بارگیری و ترانزیت در‌این بندر بود از جرگه بنادر فعال بیرون شوید که با ترک این تحریم از اولِ مرداد سال ۱۳۹۳ کار از راز گرفته شده‌است .

ترخیص کالا از گمرک بندر عباس با شرکت سلطان تجارت بازرگان

این شرکت با تجربه ی فراوانی که در زمینه ی صادرات و واردات کالا و همچنین ترخیص کالا در طی سالیان فعالیت خود کسب کرده است در کوتاه ترین زمان و همچنین با هزینه هایی مناسب در کوتاه ترین زمان تمامی عملیات واردات و صادرات کالای شما را انجام می دهد.

این شرکت تضمین کننده ی سلامت اجناس شما در هنگام تحویل می باشد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *