ترخیص کالای وارداتی

ترخیص کالا و فرایند ترخیص کالای وارداتی چگونه است ؟

امروزه صادرات و واردات کالا جزء جدایی ناپذیر اقتصاد کشورها شده است و همه روزه کالاهای مختلفی از سرتاسر دنیا در حال صادر به کشوری دیگر و یا وارد کشور می شود به همین خاطر فرآیندی به نام ترخیص کالاها کاری الزلمی است.

در فرآیند ترخیص کالا که توسط ترخیص کار که نماینده قانونی شماست کار واردات و یا صادرات کالاها انجام میشود .

وظیفه ترخیص کار برای ترخیص کالاها آمده سازی اسنادیی حضوری یا الکترونیکی برای محاسبه مالیات ، حقوق گمرکی و تسهیلاتی است که به وارد کنندگان و یا صادئر کنندگان تعلق میگیرد.

ترخیص کالاهای وارداتی یا به صورت ترخیص دائم یا ترخیص موقت انجام می شود .

در ترخیص کالای وارداتی به صورت دائم به کالاها اجازه ورود به کشور داده می شود که منوط به انجام تشریفات گمرکی,و یکسری پرداخت ها از جمله پرداخت مالیات و پرداخت حقوق ورودی می شود.

ترخیص کالای وارداتی دارای مراحلی می باشد که تشریفات آن بایستی به صورت کامل انجام شود .تکمیل فرم ها ,ارزیابی و تعیین ارزش کالاها ,مجوزهای ترخیص کالا,تحویل و درب خروج از مهم ترین تشریفات ترخیص کالای وارداتی می باشد.

زمان و هزینه ای که برای ترخیص کالا صرف می شود مهم است و البته مهم تر ازآن اعتماد و کیفیت کار است .

شرکت سلطان تجارت بازرگان و خدمات نوین آن را بیشتر بشناسیم !

شرکت سلطان تجارت بازرگان از بهترین و معتبرترین شرکت های ترخیص کار کالاها می باشد و از جمله خدماتی که ارائه می دهد می توان به ثبت و سفارش ترخیص کالا,ترخیص کالای صادراتی ,ترخیص کالای وارداتی و حق العمل کار گمرکی توسط ترخیص کار است .

این شرکت از شرکت های با سابقه بالا و حرفه ای در زمینه ترخیص کالا است و شما تاجران با اطمینان کامل می توانید ترخیص کالاهای خود را به سلطان تجارت بازرگان بسپارید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *