ترخیص کار بندر شهید رجایی

ترخیص کار بندر شهید رجایی

ترخیص کار بندر شهید رجایی: بندرعباس در استان هرمزگان، از بنادر جنوبی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. نزدیکترین شهر به بندرعباس جزیره قشم است و دارای دو گمرک شهیدرجایی و گمرک شهیدباهنر است که از وسیع ترین بنادر ایران می باشد. گمرک شهیدرجایی با مسافت ۲۳ کیلومتری در غرب بندرعباس واقع شده‌است. گمرک بندر عباس ( شهیدرجایی ) ناحیه ویژه اقتصادی بوده و دارای اصلی ترین ترمینال کانتینری ایران می باشد.

مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس:

گمرک بندرعباس با تحریم کمپانی تایدواتر خاورمیانه که مشمول بارگیری و ترانزیت در‌ این بندر بود، از شمار بنادر فعال بیرون شد. با اتمام این تحریم از اولِ مرداد سال ۱۳۹۳ دوباره فعالیت خود را آغاز کرد. گمرک شهید رجایی بندرعباس به دلیل سابقه ای که دارد یکی از گمرک های قدیمی و معروف ایران است. در گمرک شهید رجایی تا حجم صد میلیون تن ترخیص کالا انجام می گیرد. این حجم ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی باعث شده این بندر تجاری به عنوان یکی از مراکز بزرگ ترخیص کالا شناخته شود. ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی و سایر گمرکات مراحل خاص خود را دارد و طبیعتا دارای هزینه می باشد. گمرکات مختلف هزینه های متفاوتی دارد و هر مرحله با مرحله دیگر دارای هزینه یکسان نیست. شما می توانید برای اطلاع از هزینه ترخیص کالا از شهید رجایی با ترخیص کاران سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک بندرعباس :

ترخیص کالا گمرک شهید رجایی و سایر گمرکات مراحل خاص خود را دارد و طبیعتا دارای هزینه می باشد. گمرکات مختلف هزینه های متفاوتی دارد و هر مرحله با مرحله دیگر دارای هزینه یکسان نیست. شما می توانید برای اطلاع از هزینه ترخیص کالا گمرک بندرعباس با ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

سایت گمرک بندرعباس :

ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی و ترخیص کالا از گمرک بندر عباس، همانند سایر گمرکات مراحل ترخیص کالا مخصوص به خود را دارد. انجام صحیح و اصولی مراحل ترخیص کالا از گمرک بندر عباس بسته به تخصص ، مهارت و تجربه کافی می باشد. تجار و بارزگانانی که می خواهند این مراحل ترخیص کالا از گمرک بندر عباس را در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام دهند یا باید خود تخصص و مهارت کافی را داشته باشند و یا اینکه ترخیص کالا از گمرک بندر عباس خود را به ترخیص کار گمرک بسپارند که با تجربه و مهارت خود مراحل ترخیص کالا را انجام دهد.

تلفن گمرک شهید رجایی بندرعباس :

تلفن گمرک شهید رجایی، در سایت رسمی گمرک موجود می باشد. شما عزیزان جهت اطلاع از تلفن گمرک شهید رجایی و بخش های مختلف گمرک به سایت رسمی گمرک مراجعه فرمایید.

 

ترخیص کالا از گمرک بندر عباس :

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان با تجربه ی فراوانی که در زمینه ی صادرات کالا و واردات کالا و همچنین ترخیص کالا در طی سالیان فعالیت خود کسب کرده است در کوتاه ترین زمان و همچنین با هزینه هایی مناسب، تمامی عملیات ترخیص کالای شما را انجام می دهد. ترخیص کار بندر شهید رجایی سلطان تجارت بازرگان تضمین کننده ی سلامت اجناس شما در هنگام تحویل می باشد. شما عزیزان میتوانید جهت انجام خدمات گمرک و ترخیص کالا از کلیه گمرکات با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. از جمله خدمات ما، ارایه مشاوره رایگان می باشد.

شماره های تماس جهت مشاوره با کارشناسان و ترخیص کاران با تجربه ترخیص کار بندر شهید رجایی سلطان تجارت بازرگان : 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *