ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک

ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک می باشد. چوب ماهیگیری میله ای بلند و انعطاف پذیر است. این چوب معمولا از جنس فیبر یا کامپوزیت، چوب بامبو می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص و چگونگی ترخیص این کالا از گمرک می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی چوب ماهیگیری

واردات چوب ماهیگیری بیشتر از کشور های اروپایی و آمریکایی، اسپانیا و ….. می باشد. صادرات آنها نیز به کشورهای حاشیه خلیج فارس، عمان، کویت و …. می باشد. برای واردات چوب های ماهیگیری باید طبق اصول و قوانین به اخذ مجوزات لازم بپردازید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمانها و ارگان های ذی ربط مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مدائم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. برای این منظور شما تجار محترم در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک 2

ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک:

ترخیص انواع چوب ماهیگیری

ترخیص چوب ماهیگیری بامبو

ترخیص چوب ماهیگیری فیبری

ترخیص چوب ماهیگیری کامپوزیت

ترخیص چوب ماهیگیری الیاف شیشه

ترخیص چوب ماهیگیری نی

ترخیص چوب ماهیگیری بر اساس اکشن چوب

ترخیص چوب ماهیگیری بر اساس وزن نخ

ترخیص چوب ماهیگیری بر اساس وزن طعمه

ترخیص چوب ماهیگیری بر اساس تکه های چوب

ترخیص قلاب ماهیگیری

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص چوب ماهیگیری

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چوب ماهیگیری و سایر ادوات آن ذیل ردیف 9507 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چوب های ماهیگیری در ردیف 95071000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شماست. مشاورین و ترخیص کاران این شرکت یا سالها تجربه آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان هستند. از جمله خدمات این شرکت: ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهارنامه و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص چوب ماهیگیری از گمرک می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.