ترخیص پروژکتور از گمرک

ترخیص پروژکتور از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پروژکتور از گمرک می باشد. پرژکتور یکی از وسایل برای نمایش تصاویری بر روی پرده و یا دیوار می باشد. از انواع پرژکتور های مختلف در مدارس، آزمایشگاه ها، دانشگاه ها و …. برای آموزش و نمایش تصاویر استفاده می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت وبازرگانی انواع این پرژکتور ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پروژکتور

واردات و صادرات یکی از مهترین بعد های اقتصادی هر کشوری را تشکیل می دهد زیرا افراد یک اجتماع دارای نیاز های متفاوت و مداومی هستند. که گاهی امکان تولید آن در داخل کشور امکان پذیر نمی باشد و یا کالای موجود مطابق ملاک های تقاصا کننده نمی باشد. به این ترتیب کشور ها ناچار به خرید آن کالا از بازار کشور های دیگر و وارد کردن آن به داخل کشور می باشد.

یکی از کالاهای وارداتی به ایران، پرژکتور می باشد که انواع مختلف این کالا از کشور های چین، کره و… وارد می شود. تجار عزیز لازم به ذکر است که واردات کالا در کشور ما تابع قوانین گمرکی خاصی است که در صورت عدم رعایت آن ها دچار مشکل و زیان خواهید شد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قوانین واردات این کالا می توانید به صورت رایگان با مشاوران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمایید.

ترخیص پروژکتور از گمرک
ترخیص پروژکتور از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پروژکتور از گمرک:

ترخیص انواع پروژکتور

ترخیص دیتا پروژکتور

ترخیص دیتا پروژکتور dlp

ترخیص دیتا پروژکتور 3lcd

ترخیص ویدئو پروژکتور حرفه ای

ترخیص ویدئو پرژکتور سینمایی

ترخیص ویدئو پروژکتور سه بعدی

ترخیص ویدئو پروژکتور اداری

ترخیص ویدئو پروژکتور مینی

ترخیص ویدئو پروژکتور پیکو

ترخیص ویدئو پروژکتور  HD

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ویدئو پروژکتور

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ویدئو پروژکتور در ردیف 85286100 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانان با تجربه که دائما درحال تجارت می باشند قطعا  در مورد ترخیص کار خبره و فواید ناشی از خدمات وی در مراحل ترخیص کالا و امور بازرگانی خود مطلع هستند و در انتخاب ترخیص کار خود نهایت دقت و توجه را به کار می برند زیرا در صورت ناکارآمدی ترخیص کار و تاخیر در ترخیص کالای شما از گمرک هزینه ی تمام شده کالای وارداتی و صادراتی افزایش پیدا می کند و در نتیجه زیان باری را برای شما به همراه خواهد داشت.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دارا بودن سالها تجربه عملی و موفق و با کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد از خدمات این شرکت در زمینه بازرگانی می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا به روش های مختلف، ترانزیت و تراشیپ، اخذ مجوز های قانونی ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور و… اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان  در زمینه  ترخیص پروژکتوراز گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.