ترخیص پارچه ماسک از گمرک

ترخیص پارچه ماسک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پارچه ماسک از گمرک می باشد. برای تهیه و تولید ماسک باید از پارچه های مخصوص که برای این کار است استفاده کرد تا مانع از ورود بیماری و گرد و خاک به حلق و بینی شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی پارچه ماسک

بیشتر پارچه های وارداتی مخصوصا پارچه های تولید ماسک از کشورهای چین، اروپایی و …..  می باشد. برای واردات پارچه های تولید ماسک باید طبق قواعد و قوانین صادر شده در بخشنامه ها عمل  کرد و مجوزات لازم را از سازمان ها و ارگان های ذی ربط دریافت کرد. در غیر این صورت برای واردات کالا با مشکلاتی برخورد می کنید. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره جزئیات دقیقتری این خصوص را نمی توان در این مقاله بیان کرد. شما دوستان گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات و ترخیص پارچه های تولید ماسک با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پارچه ماسک از گمرک
ترخیص پارچه ماسک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پارچه ماسک از گمرک:

ترخیص انواع پارچه ماسک

ترخیص پارچه اسپان باند

ترخیص پارچه مت بلون

ترخیص پارچه رویه تجهیزات پزشکی

ترخیص پارچه های استلیزه

ترخیص پارچه ssmms

ترخیص پارچه بایکو

ترخیص پارچه ترمو باند

ترخیص پارچه تریکو

ترخیص پارچه تترون

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص پارچه

برای دریافت کد تعرفه گمرکی انواع پارچه می توانید به ردیف 5209 کتاب قوانین واردات و صادرات مراجعه نمایید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که در طی هجده سال کسب کرده است. می تواند راهنمای و راهگشای شما در تمامی امور صادرات و واردات و ترخیص کالا باشد. از جمله خدماتی که این شرکت تجاری ارائه می دهد: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. همانطور که اشاره شد به دلیل مشکلاتی زیادی همچون سخت و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا و تغییرات بخشنامه ها شما نیاز به ترخیص کار زبده و مطمئن خواهید داشت  تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه نسبت به ترخیص کالای وارداتی شما اقدام نماید. تجار و واردکنندگان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پارچه ماسک از گمرک  می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902  – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.