ترخیص دستگاه مولد گاز نیتروژن از گمرک

ترخیص دستگاه های مولد گاز نیتروژن از گمرک

ترخیص دستگاه های مولد گاز نیتروژن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه های مولد گاز نیتروژن از گمرک می باشد. گاز نیتروژن، گازی بی بو، بی رنگ و بدون مزه می باشد. از این گاز در ساخت آمونیاک هابر، کود و مواد تقویتی، اسید نیتریک و …. استفاده می شود.

واردات دستگاه های تولید گاز نیتروژن

عمده کشورهای تولید گاز نیتروژن کشورهای عربی، ژاپن، کره، چین و …. می باشد. برای واردات این گاز باید به بخشنامه های صادر شده از سازمان های ذی ربط این مجموعه مراجعه کرد. در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالای خود با مشکل برخورد می کنید. به دلیل روند تغییرات بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه های مولد گاز نیتروژن از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه های مولد گاز نیتروژن

ترخیص انواع پکیج های نیتروژن ساز

ترخیص سیستم هوای فشرده

ترخیص کمپرسور هوا

ترخیص اسکید نیتروژن ساز

ترخیص مخازن ذخیره نیتروژن

ترخیص بوستر نیتروژن

ترخیص تجهیزات انتقال نیتروژن

ترخیص درایر تبریدی

ترخیص مخزن هوا

ترخیص فیلترها

ترخیص آپشنال

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه اندوزی و تخصص از ابتدای امر که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد شما تجار را همراهی می کند. تا با کمترین هزینه کالای خود را را حمل و ترخیص نموده و در مقصد مورد نظر تحویل بگیرید. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دارا بودن پرسنل مجرب و توانا ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را انجام می دهد. همانطور که می دانید با توجه به بروز شدن بخشنامه ها و تغییرات جدید آنها شما عزیزان به کارشناسان حرفه ای و متخصص نیاز خواهید داشت که تیم تخصصی شرکت ما با پرداخت کمترین هزینه و بیشترین سرعت کالای شما را از گمرک ترخیص می کند. برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص دستگاه های مولد گاز نیتروژن از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *