ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک

ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک می باشد. اکسترودر از سری دستگاه های صنعتی می باشد که از آن در تولید انواع غذاها حیوان و انسان استفاده می شود. از انواع خوارک تولیدی توسط اکسترودر ها می توان به غذای ماهیان، غذای سگ و گربه، اسنک ها، غذای کودکان و …. اشاره کرد. در ادامه به توضیح چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دستگاه اکسترودر غذا

واردات دستگاه اکسترودر بیشتر از کشورهای اروپایی، آلمان، فرانسه، کانادا  و …… می باشد. جهت واردات این کالا باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید. و به اخذ مجوزات لازم در این خصوص بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد می کنید. قابل توجه است که تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر در زمینه صادرات دستگاه اکسترودر غذا می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک
ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک:

ترخیص انواع دستگاه اکسترودر غذا

ترخیص اکسترودر غذای ماهی

ترخیص اکسترودر غذای سگ

ترخیص اکسترودر غذای گربه

ترخیص اکسترودر اسنک

ترخیص اکسترودر برنج های فرآوری شده

ترخیص اکسترودر پفک

ترخیص اکسترودر خوراک دام

ترخیص اکسترودر خوراک طیور

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه اکسترودر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه اکسترودر در ردیف 84772000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر صادرات و واردات در خدمت شماست. کارمندان این شرکت با تخصص و تجربه ای که در کار خود دارند می توانند کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص نمایند و شما از این بابت که سر وقت  ترخیص کالا ازگمرک صورت می گیرد آسوده خاطر خواهید بود. از جمله خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان مشاوره بازرگانی، خرید کالا، حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه، ترخیص کالا از کلیه  گمرکات، ثبت سفارش و … می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص دستگاه اکسترودر غذا از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.