ترخیص خامه گیر از گمرک

ترخیص خامه گیر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص خامه گیر از گمرک می باشد. خامه یکی از فرآورده های لبنی محبوب و البته پر کاربرد است. برای تبدیل شیر به خامه از دستگاه های خامه گیر استفاده می شود. این دستگاه در انواع مختلف وجود دارد تا هر فردی مطابق نیاز و شرایط خود بتواند از آن استفاده نماید. دستگاه خامه گیر از ایران به کشور هایی نظیر ترکیه، عراق و … صادر می گردد و همچنین از کشور های نظیر آلمان و چین به ایران وارد می شود. ما نیز قصد داریم تا در این مقاله در زمینه تجارت این کالا اطلاعاتی ارائه دهیم، در صورت تمایل ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

قوانین و مجوزات مورد نیاز برای واردات و صادرات خامه گیر

یکی از قوانین رایج کشور ما در زمینه  واردات و صادرات برخی از کالاها، اخذ مجوز از سازمان های و ارگان های ذی ربطه توسط مالک یا نماینده قانونی وی می باشد . البته لازم به ذکر است که تجارت دستگاه خامه گیر مستلزم اخذ مجوز نمی باشد و شما تجار محترم می توانید تنها با کسب اطلاعات ضروری و اولیه به تجارت آن اقدام نمائید.

ترخیص خامه گیر از گمرک 2

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت در زمینه ترخیص خامه گیر از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع خامه گیر
  • ترخیص خامه گیر های دستی
  • ترخیص خامه گیر های برقی
  • ترخیص خامه گیر خانگی
  • ترخیص خامه گیر صنعتی
  • ترخیص خامه گیر فروشگاهی
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص خامه گیر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص خامه گیر در ردیف 00 11 8421 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه درخشان و عملی در زمینه ترخیص کالا و بازرگانی آماده ارائه خدمات مختلفی در زمینه های ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره تخصصی و …  به واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز کشورمان می باشد. متخصصان این شرکت در تلاش هستند تا با بالا بردن کیفیت تجارت برای شما تجارعزیز به ارتقا و بیشتر شدن تجارت در کشور کمک نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص خامه گیر از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 02122855902 – 02128111034 – 09121995406

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.