ترخیص تجهیزات بولینگ از گمرک

ترخیص تجهیزات بولینگ از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص تجهیزات بولینگ از گمرک می باشد. بولینگ یکی از تفریحاتی است که مشتاقان زیادی در هر گروه سنی دارد و همین امر سبب گشته است تا مجموعه های بولینگ در سراسر شهر وجود داشته باشد تا افراد اوقات فراغت خود را با سرگرمی مفید این چنینی لذت بخش تر کنند. بولینگ هم مانند هر تفریح دیگری نیازمند تجهیزات و لوازمی است که گاها از کشور های دیگر به ایران وارد می شود. در این کشور در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت تجهیزات بولینگ هستید می توانید ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

قوانین و مجوزات مورد نیاز برای واردات و صادرات تجهیزات بولینگ

یکی از قوانین و مقررات تاثیر گذار در فرآیند ترخیص کالا، اخذ مجوزات قانونی از سوی سازمان ها و ارگان های مربوطه به کالا می باشد. البته واردات و صادرات تجهیزات بولینگ مشمول اخذ این مجوزات نمی باشد و تاجران محترم تنها با کسب اطلاعات ضروری می توانند به تجارت آن اقدام نمایند.

ترخیص کالا
ترخیص تجهیزات بولینگ از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت در زمینه ترخیص تجهیزات بولینگ از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع تجهیزات بولینگ
  • ترخیص بولینگ پلاستیکی
  • ترخیص اسباب بازی بولینگ
  • ترخیص توپ بولینگ
  • ترخیص پین بولینگ
  • ترخیص کفش بولینگ
  • ترخیص رینگ بولینگ
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص تجهیزات بولینگ

کد تعرفه گمرکی ترخیص ادوات برای بازی بولینگ در ردیف 20 90 9504 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید ترخیص کالا از گمرک به دلیل وجود قوانین و مقررات گسترده این حوزه، امری سخت می باشد که مستلزم یاری گرفتن از افراد توانمند با دانش بازرگانی بالا می باشد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از مدیریتی متعهد و نیروهای متخصص آماده است تا شما تجار عزیز را در تمامی مراحل تجارت نظیر ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص تجهیزات بولینگ از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.