ترخیص بنتونیت کلوخه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص بنتونیت کلوخه از گمرک می باشد. بنتونیت نوعی از حفاری خاک رس معدنی می باشد که ترکیبات آن نیز با خاک های رس دیگر متفاوت است. این نوع از بنتونیت در صنایع مختلفی کاربرد دارد. که در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی بنتونیت کلوخه

واردات و صادرات کالا به جهت نقش حساسی که در اقتصاد هر کشوری دارند بسیار حائز اهمیت می باشد و کشور ها همواره با استفاده از سیاست های مالی و وضع قوانین، سعی در کنترل آن دارند. از جمله کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد، بنتونیت کلوخه می باشد‌ که از چین و دیگر کشور ها وارد می گردد. لازم به ذکر است واردات و صادرات این کالا شامل شرایط ویژه ای نمی باشد و تجار عزیز پس از کسب اطلاعات مورد نیاز می توانند به تجارت این کالا اقدام نمایند‌. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص بنتونیت کلوخه از گمرک:

ترخیص انواع بنتونیت کلوخه

ترخیص بنتونیت کلوخه رنگی

ترخیص بنتونیت کلوخه برای گلدان

ترخیص بنتونیت کلوخه برای مصارف تزئینی

ترخیص بنتونیت کلوخه برای آکواریوم

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها خدمت به وارد کنندگان و صادر کنندگان کشورمان توانسته است اعتبار زیادی در این زمینه به دست آورد و به عنوان یکی از معتمد ترین و خوش نام ترین شرکت ها در این زمینه بدرخشد این شرکت قصد دارد با ارائه خدمات خود به نحو احسن قدمی در جهت سهولت و سرعت در تجارت تجار عزیز بر دارد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز های قانونی و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا هرگونه همکاری در زمینه ترخیص بنتونیت کلوخه از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034 – 02122855902

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.