ترخیص اورانیوم از گمرک

ترخیص اورانیوم از گمرک

ترخیص اورانیوم از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص اورانیوم از گمرک می باشد. امروزه با توجه به اهمیتی که اورانیوم  در جهان یافته قطعا همه ی شما نام اورانیوم را شنیده و یا اطلاعاتی در این زمینه دارید اورانیوم فلزی سخت و سنگین است، این ماده علاوه بر این که در رنگ دهی لعاب سفال و تهیه رنگ های اولیه در عکاسی استفاده می شود به دو دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است که اولی خاصیت رادیو اکتیوی و دیگری به دلیل انرژی است که از شکاف هسته آن به دست می آید. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت اورانیوم هستید، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات اورانیوم

اورانیوم یکی از کالاهای تجاری ایران می باشد که از کشور روسیه وارد شده و به کشور های مختلفی نیز صادر می گردد. قوانین مرتبط به تجارت این کالا به دلایل سیاسی همواره دست خوش تغییر می باشد از همین رو امکان ارائه توصیحات بیشتر در این مقاله مقدور نمی باشد اما تاجرانی که قصد تجارت این کالای ارزشمند را دارند در قدم اول باید به کسب اطلاعات به روز و اخذ مجوز های قانونی اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا از گمرک دچار مشکل و زیان نشوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان  ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته یا به کتاب مقررات صادرات و واردات مراجعه نمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص اورانیوم از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع اورانیوم
  • ترخیص سنگ اورانیوم
  • ترخیص اورانیوم غنی شده
  • ترخیص ترکیبات اورانیوم
  • ترخیص اورانیوم طبیعی
  • ترخیص اورانیوم ضعیف شده
  • ترخیص پودر اورانیوم
  • ترخیص کنستانتره اورانیوم
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص اورانیوم

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سنگ اورانیوم و کنسانتره های آن در ردیف 26121000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص اورانیوم طبیعی و ترکیبات آن در ردیف 2844100 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص اورانیوم غنی شده در ردیف 2844200 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص اورانیوم ضعیف شده در ردیف 00 30 2844 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها فعالیت مستمر و مفید خود در زمینه بازرگانی و ترخیص کاری توانسته است خدمات متنوعی با بهترین کیفیت و حداقل هزینه را به تاجران ارائه دهد و به یکی از معتمد ترین شرکت های این حوزه بدل شود. برخی از خدمات این شرکت در زمینه بازرگانی ثبت سفارش، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهارنامه، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه  گمرکات و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص اورانیوم از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *