, ,

حواله ارز از مرجع

کالا صادراتی

حواله ارز از مرجع

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان انجام خدمات حواله ارز از مرجع می باشد. حواله ارز از مرجع نوعی حواله ارز دولتی می باشد. در حواله ارز از مرجع ارز توسط دولت از طریق بانک ارائه می شود و نرخ آن به نسبت پایین تر از نرخ  ارزهای دیگر می باشد. حواله ارز برای خرید کالاها از کشور های خارجی به این دلیل است که تمامی معاملات بین المللی بر اساس واحد پول جهانی که همان دلار می باشد صورت می گیرد.

نحوه دریافت حواله ارز از مرجع

دریافت ارز مبادله ای از بانک جهت واردات، برخی اوقات کاری پیچیده و زمان گیری می باشد.  و شما قطعا برای حواله ارز به متخصصانی نیاز خواهید داشت. مشاورن و کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند عهده دار دریافت ارز مبادله ای از بانک های مختلف در ایران باشد.

حواله ارز از مرجع

حواله ارز از مرجع

تفاوت ارز مرجع با ارز مبادله ای و ارز آزاد

در حال حاضر نظام بانکی و اقتصادی ایران با سه نوع ارز، مبادلات تجاری و اقتصادی خود را انجام می دهد که تفاوت این سه نوع ارز در نحوه توزیع و قیمت آن هاست در زیر به آنها اشاره می شود:

ارز مبادله ای:  نوعی ارز دولتی ارز مبادله ای است که برای واردات برخی از کالاها با اولویت واردات، توسط بانک مرکزی ارائه می شود. نرخ ارز مبادله ای بیش تر از نرخ ارز از مرجع بوده و اختلاف روشنی با ارز آزاد دارد.

ارز مرجع:  نوعی ارز دولتی است که توسط دولت از طریق بانک ارائه شده و نرخ آن به نسبت پایین تر از دو ارز دیگر است و برای کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است.

ارز آزاد: ارز آزاد در صرافی ها یا از طریق دلالان ارز، با قیمت بالاتر از ارز از مرجع و ارز مبادله ای، خرید و فروش می شود.

حواله های دیگری با نام های یوزانس، LC،  فاینانس، اعتبارات اسنادی، ریفتینانس، TT، مانی اوردر، وسترن یونیون و …. نیز وجود دارد.

 شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص کارشناسان در ترخیص کالا از گمرکات آماده همکاری با تجار و بازرگانان عزیز در تمامی زمینه ها از جمله:

ثبت حواله

حواله ارز نیمایی

حواله یوزانس

حواله فاینانس

حواله ریفاینانس

حواله Money Order

ثبت حواله در شبکه جهانی سوئیفیت

حواله ارز دولتی

ترخیص کالا با ارز مبادله ای

انجام تشریفات بانکی حواله ارز مرجع در ایران

ارسال درخواست به کارگزارن بانک ها در خارج

انجام کلیه حواله جات بانکی

و ……

می باشد. شما تجار و بازرگانان محترم می توانید جهت انجام خدمات ترخیص کالا از گمرک، حواله ارز از مرجع و مشاوره رایگان ترخیص کالا با ترخیص کاران شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. تلفن های تماس: 02122855902 – 09121995406

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *