,

ترخیص کنجاله از گمرک

ترخیص کنجاله از گمرک

ترخیص کنجاله از گمرک

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیصکنجاله از گمرک می باشد. کنجاله در واقع تفاله دانه های روغنی پس از گرفتن روغن آنها است. بازمانده هر چیزی که روغن و یا آب آن گرفته شده باشد مثل کنجد، سویا، آفتابگردان، کرچک، تخم پنبه، هسته زیتون، انگور و… را کنجاله می گویند. به این جهت که کنجاله دارای پروتئین فراوانی است بنابراین از آن برای خوراک دام، طیور و آبزیان استفاده می شود. البته کنجاله برخی از دانه های روغنی مانند کرچک و جلا سمی است و بیشتر به عنوان کود مورد مصرف قرار می گیرد. کنجاله سویا منبعی غنی از آمینواسیدها است و غذای اصلی طیور و گاوداری محسوب می شود وسالانه مقدار زیادی کنجاله سویا به کشور ما وارد می شود. کنجاله سویا بیشتر به صورت پرک شده و یا آسیاب کامل مورد مصرف قرار می گیرد. کنجاله سویا در سطح جهانی منبعی غنی از پروتئین در صنعت مرغداری و دامپروری به حساب می آید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کنجاله از گمرک:

ترخیص کنجاله هسته زیتون

ترخیص کنجاله سویا

ترخیص کنجاله ذرت

ترخیص کنجاله انگور

ترخیص کنجاله کلزا

ترخیص کنجاله گلرنگ

ترخیص کنجاله انار

ترخیص کنجاله تخم پنبه

ترخیص کنجاله کنجد

ترخیص کنجاله کرچک

ترخیص کنجاله ذرت

ترخیص کنجاله بادام زمینی

و……

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله از گمرک

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله آفتابگردان، کنجاله پنبه دانه، کنجاله کوالا، کنجاله کلزا، کنجاله گلرنگ ذیل ردیف 2306 قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله سویا ذیل ردیف 2304 قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی جهت ترخیص کنجاله گوآر 2302 می باشد.

برای آگاهی از حقوق ورودی و شماره تعرفه گمرکی دقیق می توانید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید و تخصصی در زمینه تجارت در کلیه امور تجاری از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، واردات کالا، حمل و نقل و ترانشیپ کالا، انجام کلیه امور گمرکی، ترخیص کالا ها از جمله ترخیص کنجاله از گمرک در خدمت شما تاجران محترم می باشد. کارشناسان ما با دو دهه تجربه مفید شما عزیزان را در تمامی مراحل راهنمایی میکنند و تجارتی پرسود را برای شما به ارمغان می آورند. شما عزیزان می توانید برای هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان با کارشناسانترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 02122855902- 09121995406

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *