ترخیص کالا مرز پرویزخان

ترخیص کالا مرز پرویزخان

ترخیص کالا مرز پرویزخان

ترخیص کالا مرز پرویزخان بازارچه مرزی پرویزخان :: طبق آمار وزارت بازرگانی ایران در حال حاضر  ۵۰ گمرک مرزی در ایران  موجود است , یکی از گمرک های مرزی فعال ایران  “ گمرک پرویزخان ” در شهرستان قصرشیرین است. “ مرز پرویزخان ” در نقطه صفرمرزی قرار دارد و به دلیل همسایگی با روستای مرزی پرویزخان در کشور عراق بدین اسم شناخته می شود.

شهرستان مرزی قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه واقع شده و دارای ۱۸۳ کیلومتر مرز مشترک با عراق است . حدود ۶۲ کیلومتر آن همسایه با استان سلیمانیه در شمال عراق است که به همین جهت بیشتر مبادلات تجاری مرز پرویز خان با مردم این استان و اهالی شهرهای کلار , موصل , خانقین و کرکوک می‌باشد . نزدیک بودن فرهنگ وتمدن دو ناحیه مرزی استان کرمانشاه و سلیمانیه عراق به دلیل همزبان بودن از مهم ترین عوامل رونق اقتصادی و تجاری مرز پرویز خان است .

مرز پرویز خان کجاست؟

از راه های ارتباطی جمهوری اسلامی ایران با عراق از طریق مرز پرویز خان می باشد. مرز پرویزخان از مرزهای غربی ایران می باشد,که در شهرستان قصر شیرین واقع شده‌است. گمرک پرویز خان از قطب‌های اقتصادی ایران محسوب می شود ، روزانه حدودا 800 کامیون کالا از گمرک پرویز خان ترانزیت می شود.

ترخیص کالا مرز پرویزخان

ترخیص کالا مرز پرویزخان

خصوصیات ترخیص کالا مرز پرویزخان ::

ترخیص کالا مرز پرویزخان یکی‌از قطب های اقتصادی ایران است.ترخیص کالا مرز پرویزخان در سال ۸۶ تاسیس و فعال سازی شد که در احداث اولیه وسعت آن سه هکتار بود ، هم اکنون به ۳۰هکتار ارتقاء یافته و با برنامه هایی که مسوولان شهرستان در دست مبادرت دارند در آتی وسعت بازارچه مرزی به ۴۰۰هکتار ارتقا خواهد یافت .

به طور میانگین از این بازارچه مرزی که دارنده حجم بالای مبادلات بازرگانی است دست کم روزمره ۳۵۰کامیون حمل کالا به مقصد عراق صادر می‌شود .

♦ از مزایای احداث  بازارچه مرزی پرویزخان میتوان به نقش مفید در تحکیم مناسبات  تجاری مردمان دو سوی مرز و افزایش رغبت در کشورهای همسایه جهت توسعه تجارت و گسترش مبادلات و بهبود ارتباطات تجاری با جمهوری اسلامی ایران و بسط صادرات غیرنفتی استان های همسایه اشاره نمود .

تامین تراز مناسب اشتغال و گردآوری سرمایه های راکد و سوق دهی آن ها در جهت تجارت و بازرگانی , ارتقا امنیت  , کاهش پروسه قاچاق کالا , پرورش و توسعه و گسترش اقتصادی و تامین ما یحتاج  مرزنشینان

 بازارچه مرزی پرویزخان به طور بی واسطه و غیرمستقیم موجبات اشتغالزایی بیشتراز سه هزار نفر را آماده نموده است.

عراق تحت عنوان مطرح ترین بازار کالاهای صادراتی ایران بهترین گزینه و فرصت را برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی می باشد.

روزمره به صورت میانگین ۸۰۰ کامیون کالا از  مرز پرویزخان به  عراق صادر می گردد. این مرز نقش دوچندان مهمی در تامین بخش زیادی از کالاهایی که در اقلیم کردستان عراق مصرف میگردد , دارد .

ترخیص کالا مرز پرویزخان

                                ترخیص کالا مرز پرویزخان

اخبار پرویزخان ::

برای اطلاع از آخرین اخبار پرویزخان میتوانید با کارشناسان شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.کارشناسان ما همراه شما خواهند بود.

ترخیص کالا مرز پرویزخان با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ::

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان، ترخیص کالا مرز پرویزخان و کلیه گمرکات را برای شما تاجران و بازرگانان عزیز با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد.شما عزیزان میتوانید کالای تجاری خود را درمقصد با سلامت کامل تحویل بگیرید. شماره های تماس جهت مشاوره رایگان تخصصی با ترخیص کاران و انجام خدمات ترخیص کالا از گمرک :: 22855902 و 09121995406

ترخیص کالا از مرز رازیترخیص کار گمرک مهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *