,

ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی

ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی

ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی

ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی :: کارت بازرگانی کارتی است که طبق قانون به دارندگان آن اعم از اشخاص حقوقی یا حقیقی اجازه تجارت خارجی داده می شود .

کارت بازرگانی بنا به تقاضای دریافت کننده، از یک سال تا پنج سال از تاریخ صدور، اعتبار خواهد داشت . پس از انقضای زمان اعتبار، باید نسبت به تمدید آن اقدام کرد .لازم به ذکر است در هر زمانی امکان ابطال کارت بازرگانی به صورت اختیاری و در برخی موارد به صورت اجباری وجود دارد .

 

در صادرات یا واردات کالاها داشتن کارت بازرگانی ،اجباری و ضروری است . اگر بنا به دلایلی  دارای کارت بازرگانی نیستید و میخواهید به واردات یا صادرات بپردازید می توانید کارت بازرگانی اجاره کنید و با استفاده از کارت بازرگانی دیگران اقدام به تجارت نمایید .

یکی از بهترین روشها استفاده از کارت بازرگانی شرکت های ترخیص کار گمرک ، برای صادرات و واردات کالا می باشد. مخصوصا برای کسانی که برای اولین بار اقدام به تجارت کرده اند  که بدین روش کالاهای وارداتی به نام دارنده کارت بازرگانی وارد می شوند و تمامی عوارضات و مالیات ها نیز به نام او صادر می شود .

مراحل ترخیص کالا چیست ؟

ترخیص کالا دارای مراحلی است که باید با دقت بالایی انجام شوند از مهم ترین مراحل می توان به ::

1 – دریافت اطلاعات از اظهار کننده

2- پذیرش اظهار نامه

3-کنترل های گمرکی

4- پرداخت و ترخیص اشاره کرد

ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی

 ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی

ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی با شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ::

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان یکی از با سابقه ترین شرکت های ترخیص کار می باشد که با ارائه خدمات ارزنده ای که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد توانسته است به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های ترخیص کالا جایگاه خود را به تثبیت برساند .

با شرکت  بازرگانی سلطان تجارت بازرگان میتوانید با خیالی راحت و مطمئن کالا ها و اقلام مورد نظر خود را  حتی بدون داشتن کارت بازرگانی وارد یا صادر کنید . از خدمات دیگر شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان میتوان به :: ترخیص کالا در چین, ترخیص و حمل کالا, ترخیص کالاخرمشهر, ترخیص کالاخلیج فارس ,ترخیص کالا از بندر خرمشهر ,ترخیص کالا در بندر امام خمینی, ترخیص کالا در بندرعباس ,ترخیص کالا در دبی, ترخیص کالا در کیش, ترخیص کالا در مناطق ازاد, ترخیص کالا در مناطق آزاد ,ترخیص کالا در منطقه ازاد انزلی, ترخیص کالا در روسیه ,ترخیص کالا از مرز رازی ,ترخیص کالا از گمرک دبی, ترخیص کالا از گمرک رجایی اشاره کرد.

ترخیص کالا از گمرکات|ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی|ترخیص کالا از گمرک بندعباس

3 پاسخ
  1. Javad
    Javad says:

    سلام. ایا بدون کارت بازرگانی میتوانم یک عدد دستگاه برای توسعه کار تولیدی ام وارد کنم. لطفا راهنمایی کنید شرکت هایی که انجام واردات دستگاه را انجام میدن معرفی کنید. با تشکر جواد

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *