, , , ,

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان: گمرک پرویزخان درخاک ایران ودر نقطه صفرمرزی قرار دارد.

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان :: گمرک پرویزخان یک اسم مشترک است ، هم در بین ایرانی ها و هم عراقی ها، به آن گمرک پرویزخان گفته می شود .ترخیص کالا از گمرک پرویزخان  هر روز در حال انجام است.گمرک پرویزخان با صادرات سه میلیارد دلار در سال بعد از گمرک بندرعباس در جایگاه دوم صادرات قرار دارد. ۴۸ ٪ کل صادرات ایران به عراق از طریق گمرک پرویزخان انجام می گیرد. روزانه هشتصد تا یکهزار دستگاه کامیون و تریلر از گمرک پرویزخان ترخیص می شود .طبق آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت، گمرک پرویزخان در بین ۵۷ بازارچه مرزی ایران بزرگترین و پرحجم ترین صادرکننده کالا به عراق با صادرات سالیانه بیش از ۳ میلیارد دلار می باشد.

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان

  ترخیص کالا از گمرک پرویزخان

بیشترین کالاهای ترخیصی  در گمرک پرویزخان ، کالاهای ساختمانی نظیر کاشی ،سیمان ، آهن آلات و سایر اقلام ساختمانی می باشد.صادرات کالاهای ساختمانی نسبت به کالاهای دیگر بیشتر است و بعد از کالاهای ساختمانی، تره بار،مواد غذایی فرآوری شده، خشکبار، لبنیات و کیک و بیسکویت و کود شیمیایی، شوینده ها، لوازم منزل و سایر اقلام مصرفی ، در رتبه های بعدی قرار دارند.

امتیازات ترخیص کالا از گمرک پرویزخان :

از جمله امتیازات ترخیص کالا از گمرک پرویز خان میتوان به اینکه ، گمرک رسمی  می باشد، تخلیه و بارگیری و ترخیص انواع کالاهای صادراتی غیرنفتی در آن انجام میگیرد،مسیر هموار و بسیار ایمن، آسان و روان بودن عبور و مرور کامیونهای سنگین ،ارزانترین مسیر برای صادرات کالا به عراق و ترخیص سریع و فوری کالا اشاره کرد.

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان

  ترخیص کالا از گمرک پرویزخان

ترخیص کالا از گمرک پرویزخان با شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان از شرکت های فعال در زمینه بازرگانی،صادرات،واردات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور می باشد.بهره گیری از حضور مدیران مجرب و کارشناسان متخصص و البته سالها تجربه ترخیص کالا از گمرکات مختلف ، شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده در زمینه  ترخیص کار کالا از گمرک تبدیل نموده است.

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ، با توجه به قوانین بازرگانی و گمرکی و آخرین آیین نامه ها، وبا رعایت اصول اخلاقی و مشتری مداری  همواره در تلاش بوده است تا کالاهای صادراتی و وارداتی  مشتریان خود را با کمترین هزینه و در اندک زمان ممکن از گمرک پرویزخان و کلیه گمرکات ترخیص نماید. جلب رضایت مشتریان هدف همیشگی شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان است.

 

ترخیص کالا از ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *