,

ترخیص کالا از گمرک شهریار

ترخیص کالا از گمرک شهریار

ترخیص کالا از گمرک شهریار

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک شهریار می باشد. در این مقاله شما با موقعیت شهریار و گمرک شهریار، مراحل ترخیص کالا از گمرک این شهر آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

موقعیت شهریار

شهریار یکی از شهرستان استان تهران می باشد. این شهرستان های از سرسبز ترین استانهای اطراف تهران می باشد که در آن انواع میوه جات کشت می شود.

ترخیص کالا از گمرک شهریار

ترخیص کالا از گمرک شهریار

موقعیت گمرک شهریار

گمرک شهریار یکی از گمرکات استان تهران می باشد. و در آن تمامی موارد مربوط به واردات و صادرات موقت و فقط واردات قطعی انجام می شود. در این گمرک فقط ترانزیت خارجی مبدا انجام می گیرد اما تمامی امورات مربوط به کارته تیر مبدا و مقصد را در کارنامه عملیاتی خود داراست. همچنین این گمرک دارای واحد قضایی مستقل است که در زمان بروز هر گونه مشکلی اعم از قاچاق کالا و ….. امکان تشکیل پرونده و ارجاع به داداسرا را دارد.

مراحل ترخیص کالا از گمرک شهریار

کالای وارد شده به کشور تا زمان ترخیص در انبار گمرک نگهداری می شود. برای ترخیص کالا اسناد باید توسط فروشنده به خریدار ارسال  شود تا امکان دریافت قبض انبار و ترخیص کالا برای خریدار فراهم گردد. پروسه ترخیص کالا حدود یک هفته تا ده روز زمان می برد. اما با داشتن یک ترخیص کار ماهر و آشنا به بخشنامه ها ترخیص کالا از گمرک این بازه زمانی به حداقل می رسد. ترخیص کالا را فقط افراد دارای کارت بازرگانی یا کارت حق العملکاری یا صاحب شرکت، می توانند انجام دهند .

ترخیص کالا از گمرک شهریار

ترخیص کالا از گمرک شهریار

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا

برای ترخیص کالا باید حقوق ورودی کالا طبق بخشنامه ها پرداخت شود. تغییرات هر روزه بخشنامه ها امکان اعلام قوانین و مجوازت در این مقاله را از ما صلب کرده است شما تجار گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.  برای ترخیص کالا از گمرک  مدارکی لازم است در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • پیش فاکتور
  • فاکتور خرید
  • فاکتور مبدا
  • کارت بازرگانی
  • ترخیصیه
  • بیمه نامه
  • گواهی بازرسی
  • بارنامه
  • و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان نزدیک به دو دهه سابقه درخشان و بهره مندی از ترخیص کاران مجرب، زبده و تحصیل کرده در زمینه تجارت و بازرگانی، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهد بود. از سری خدمات این شرکت بازرگانی می توان به مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حواله های بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و … اشاره کرد. پیشنهاد ترخیص کاران و کارشناسان این شرکت تجاری این است که امور خود را به متخصصین آگاه در زمینه ترخیص کالا بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص کالا از گمرک شهریار به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید. تلفن های تماس: ۰۲۱۲۲۸۵۵۹۰۲ – ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *