, , , ,

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خویگمرک خوی از گمرکات فعال در آذربایجان غربی است، که هر ساله هزاران تن انواع کالا از راه مرزهای زمینی و ریلی گمرک خوی به کشورهای خارجی صادر می شود. و در چند سال اخیر کاهش زمان ترخیص کالا و آٖسانتر شدن روال ترخیص کالا از عوامل رونق صادرات از گمرک خوی شده است. ترخیص کالا از گمرک خوی، با وجود راه های ریلی و زمینی نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی و تجاری بین جمهوری اسلامی ایران و ترکیه دارد. گمرک خوی سومین مرز قانونی و ترخیص کالا ترکیه به ایران و بلعکس، در شمال آذربایجان غربی واقع شده‌است. گمرک مرز رازی، در هفتاد کیلومتری غرب شهر خوی واقع شده‌است. صادرات در گمرک خوی نسبت به سالیان پیشین ارتقا وزنی بیشتری داشته است.

 

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا ازگمرک خوی باشرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان

شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان، با بیش از ۱۰ سال سابقه در ترخیص کالا از گمرک تا به امروز برای بسیاری از موسسات بزرگ ترخیص کالا از گمرکات گوناگون را انجام داده است. ترخیص کاران با تجربه این مجموعه، آماده هر نوع خدمات بازرگانی و ترخیص کالا میباشند. زمان و تسریع در انجام کارها بازرگانی و گمرکی به منظور حضور قدرتمند در بازار رقابت از اهداف شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان است.

ترخیص کالا از گمرک خوی، ارزان و در اسرع وقت

ترخیص کالا گمرک و ارائه تمامی خدمات گمرکی به شما هموطنان عزیز افتخار ماست .شما میتوانید با شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان در کوتاهترین زمان ممکن و به بهترین روش ترخیص کالا گمرک را انجام دهید. تا به امروز و در طی بیش تر از ۱۰ سال سابقه ترخیص کالا گمرک، افراد و شرکت های که از شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان کمک گرفته در کارهای ترخیص کالا  به ما اعتماد کردند، جواب اطمینان خویش را دریافت کرده اند و مشتری مستمر سلطان تجارت بازرگان شده اند.

 

ترخیص کالا قشم | ترخیص کار گمرک غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *