,

ترخیص کالا از گمرک اصفهان

ترخیص کالا از گمرک اصفهان

ترخیص کالا از گمرک اصفهان

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک اصفهان است. اصفهان دومین شهر بزرگ بعد از تهران میباشد و از لحاظ موقعیت جغرافیایی این شهر در مرکز ایران قرار گرفته است. به همین دلیل است که در گذشته این شهر بارها پایتخت کشور به شمار میرفته است.

گمرک فولاد مبارکه اصفهان چهارمین گمرک بزرگ کشور است. از جمله فعالیت های گمرک اصفهان میتوان به واردات، صادرات، ترخیص بار، امانات پستی و…. میباشد. این گمرک به علت مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهی ISO 9001-2008 شده است.

واردات به گمرک اصفهان معمولا از کشورهایی همچون: امارت، ایتالیا، ترکیه، چین، آلمان و …. صورت میگیرد.

گمرک اصفهان در حوزه صادرات، سیستم اظهار از راه دور و سرویسی جهت ارزیابی در شهر کاشان استقرار کرده است.

امور ترخیص کالا از گمرکات استان اصفهان

استان اصفهان یکی از بزرگترین شهرهای ایران است که در آن صنایع مهمی از جمله ذوب آهن و تولید فولاد وجود دارد. به دلیل موقعیت اقتصادی و تجاری مناسب در این استان سه گمرک برای تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات کالا وجود دارد. گمرک های موجود در اصفهان به شرح زیر است:

گمرک اصفهان: در این گمرک صادرات و واردات قطعی و موقت انجام می شود. همچنین این گمرک امور مسافری، امانات پستی و کارنه تیر مبدا و مقصد را عهده دار است. لازم به ذکر است این گمرک دارای یک واحد قضایی مستقل می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از قاچاق کالا و ….. امکان تشکیل پرونده و ارجاع به داد سرا را داراست.

گمرک ذوب آهن: امورات صاردات و واردات قطعی و کارنه تیر مبدا و مقصد را انجام می رساند.

گمرک فولاد مبارکه: یکی از چهار گمرک برتر کشور می باشد و فقط واردات و صادرات قطعی و کارنه تیر مبدا و مقصد را در کارنامه خود دارد.

از جمله کالاهای صادراتی گمرک اصفهان:

فرش

فولاد

مواد پتروشیمی

انواع آهن آلات

شیمی آلی

و…..

مراحل ترخیص کالا

مراحل ترخیص کالا امری پیچیده است و شما عزیزان به علت قوانینی که هر روزه در حال تغییرند نیاز به مشاوره با کارشناسان ترخیص کالا دارید. متخصصین شرکت ما با سابقه طولانی و جهت به روز بودن از بخشنامه ها و اطلاعات مرتبط با ترخیص کالا، کالای شما را به سریعترین شکل ممکن ترخیص میکند تا هزینه های گمرکی شما کاهش یابند. برای مثال یکی از مسائلی که حائز اهمیت است این است که شما تجار عزیز قبل از خرید کلی و واردات هرکالایی اقدام به ثبت سفارش کنید، زیرا در صورت عدم ثبت سفارش در واردات کالا و مراحل ترخیص قطعا به مشکل خواهید خورد. شما میتوانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت کنید و در جریان امور مرتبط قرار بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و برخورداری از کارشناسان متخصص و مجرب، تمامی مراحل ترخیص کالا از گمرک اصفهان را عهده دار میگردد. شما عزیزان میتوانید به صورت رایگان با متخصصین ترخیص کار ما مشورت کنید. تلفن های تماس: 02122855902- 09121995406

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *