,

ترخیص کالا از سلفچگان قم

ترخیص کالا از سلفچگان قم

ترخیص کالا از سلفچگان قم

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه در زمینه واردات و ترخیص کالا از سلفچگان قم آماده همکاری با شما تجار عزیز است. منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با وسعتی به اندازه 2000 هکتار در فاصله 185 کیلومتری استان تهران واقع شده است. شهر سلفچگان در مرکز ایران قرار دارد و از راه زمینی با 17 استان کشور در ارتباط است. همچنین سلفچگان واقع در جاده ابریشم است و به راه آهن سراسری و بزرگراه های اصلی شمال، جنوب، شرق و غرب نزدیک است. از همین رو به راحتی میتوان جهت صادرات و ترانزیت کالا و همچنین ارتباط با اروپا، خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه از این منطقه استفاده کرد. شما عزیزان میتوانید صادرات و ترخیص کالا از سلفچگان قم را به تیم مجرب و تخصصی شرکت سلطان تجارت بازرگان بسپارید.

ترخیص اختصاصی از گمرک سلفچگان

ترخیص تخصصی بعضی از کالاها از برخی از گمرک ها برای تزریق هرچه سریعتر آن کالاهای خاص به بازار اقتصادی می باشد. در ادامه به معرفی کالاهایی که به صورت تخصصی از گمرک سلفچگان ترخیص می شوند می پردازیم:

لازم به ذکر است که گمرک سلفچگان یکی از مهمترین گمرک ها در ترخیص تخصصی خودرو می باشد و سالانه خودرو های زیادی از این گمرک ترخیص می شوند.

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان یکی از مناطق ویژه برای صادرات کالا میباشد. شما عزیزان برای صادرات، ترخیص کالا و انجام کلیه تشریفات گمرکی در این منطقه میتوانید با مشاورین ترخیص کار ما که با سالها کسب تجربه در این امر حرفه ای شدند، تماس بگیرید. تلفن های تماس: 02122855902- 09121995406

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *