,

ترخیص کالاهای نظامی از گمرک

ترخیص کالاهای نظامی از گمرک

ترخیص کالاهای نظامی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالاهای نظامی از گمرک می باشد. کالاهای نظامی همانطور که از اسمش پیداست جز آن دسته از کالاهایی هستند که واردات و صادرات آنها جز دسته کالاهای ممنوعه است.

واردات کالاهای خاص نظامی

عمده واردات کالاهای نظامی از روسیه می باشد. به دلیل اینکه صادرات و واردات کالاهای خاص نظامی جز دسته تجارت های ممنوعه و بعضا تحریمی می باشد، شما عزیزان حتما باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات صادر شده در گمرک با مشکلات مواجه خواهید شد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کالاهای نظامی از گمرک:

ترخیص مواد شیمیایی اکسیده

ترخیص مواد ضد انفجار

ترخیص مواد ضد سایش خاص

ترخیص سوییچ های ضد انفجاری

ترخیص اسلحه

ترخیص آرایه فازی

ترخیص هلیکال

ترخیص یوایدر ها

ترخیص آنتن های گیرنده و فرستنده یاگی

ترخیص دیش و میکرو استریپ های فرکانس باند متوسط

ترخیص آی سی های با مصارف نظامی از جمله سینتی سایزر ها

ترخیص ترانزیستور های فرکانس بالا با توان فوق العاده بالا

ترخیص دوربین های نظامی با اپتیک برد بالا

ترخیص دوربین دید در شب پرتابل و مدار بسته

و …..

گمرک های اختصاصی برای ترخیص کالاهای نظامی

در برخی از گمرک ها بعضی از کالاهای به صورت اختصاصی ترخیص می شوند. این امر به دلیل تسریع در روند ترخیص کالا از گمرک  و ارائه زودتر کالاها می باشد. از جمله گمرک های اختصاصی برای ترخیص کالاهای نظامی به شرح ذیل می باشد:

و…

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در امر ترخیص کالا و همچنین بهره مندی از پرسنل مجرب و تحصیل کرده و آشنا به قوانین و بخشنامه ها آماده ارائه خدمات به شما تجار عزیز می باشد. به دلیل مشکلاتی که بالاتر به آن اشاره شد مانند: تحریم شدن واردات کالاهای نظامی و یا ممنوعیت واردات آنها به داخل کشور، شما برای در امان ماندن از مشکلات قطعا به افرادی متخصص و کاردان احتیاج خواهید داشت. به همین منظور، کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان از ابتدا تا انتهای امور تجاری شما تاجران عزیز را همراهی کرده و راه را برای شما هموار خواهند کرد و شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالاهای نظامی از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.  تلفن های تماس: ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶ – ۰۲۱۲۲۸۵۵۹۰۲

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *