,

ترخیص قلیان از گمرک

ترخیص قلیان از گمرک

ترخیص قلیان از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص قلیان از گمرک می باشد. قلیان وسیله ای برای کشیدن تنباکو می باشد و در کشورهای خاورمیانه و آسیای مرکزی و آفریقا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه برای کاهش ضرر این مواد دخانی، ذغال و قلیان های الکتریکی وارد بازار شده است.

واردات قلیان

واردات قلیان معمولا از چین و واردات تنباکو و ملزومات از کشورهای چین، برزیل، هند، آمریکا، اندونزی، پاکستان و بیشتر  کشورهای آفریقایی مانند: مالاوی، موزامبیک، زامبیا و … می باشد. واردات این کالاها نیاز به اخذ مجوز از سازمان و ارگان های خاص دارد. و برای واردات این کالا باید طبق اصول صادره در بخشنامه ها پیش رفت در غیر این صورت در تجارت خود به مشکل بر می خورید. برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز می توانید به کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص قلیان از گمرک

ترخیص انواع قلیان

ترخیص قلیان عربی

ترخیص قلیان مصری

ترخیص قلیان سنتی

ترخیص توتون و تنباکو

ترخیص انواع تنباکو میوه ای

ترخیص شیلنگ قلیان

ترخیص سری قلیان

ترخیص قلیان الکتریکی

ترخیص ذغال الکتریکی

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص قلیان از گمرک

تعرفه گمرکی ترخیص تنباکو و توتون قلیان ساخته شده با اسانس های مختلف ذیل ردیف 2403 قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی توتون و تنباکوی خام ذیل ردیف 2401 قرار می گیرد.

برای آگاهی از تعرفه گمرکی دقیق کالا و حقوق ورودی و برآورد کلی هزینه ها می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادری متخصص و با تجربه در امر صادرات، واردات و ترخیص کلیه کالاها از جمله ترخیص قلیان و تنباکو از کلیه گمرکات کشور آماده همکاری و کمک به شما جهت تجارتی قانونی و سودمند است. تنها کافیست پروفرما کالای خود را برای ما ارسال کنید تا ترخیص کاران زبده شرکت ما کلیه امور را بدست گرفته و امر ترخیص قلیان و تنباکو از گمرک را با صرف کمترین زمان و هزینه در نزدیکترین گمرک به کشور مبدا انجام دهند. همانطور که مستحضرید هر چه کالای شما سریعتر ترخیص شود متحمل هزینه های کمتری خواهید شد، بنابراین پیشنهاد ما این است که جهت تجارتی امن و قانونی و ترخیص کالا سریع با افراد متخصص و زبده مشورت نمایید.

جهت هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص قلیان از گمرک به صورت رایگان می توانید با متخصصین ما تماس حاصل کنید. تلفن های تماس: ۰۲۱۲۲۸۵۵۹۰۲- ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

مقاله های مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *