ترخیص از بندر انزلی

ترخیص از بندر انزلی

ترخیص از بندر انزلی

ترخیص از بندر انزلی : شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان با داشتن ترخیص کاران با تجربه و متخصص آماده همکاری با تجار و بازرگانان عزیز جهت ترخیص از بندر انزلی و سایر گمرکات کشور می باشد. مراحل ترخیص کالا از بندر انزلی را به ما بسپارید و با خیالی آسوده کالای خود را در مقصد در سلامت کامل تحویل بگیرید.

ترخیص کاران بندر انزلی:

ترخیصکاران زیادی در گمرک بندرانزلی فعالیت می کنند. جهت آشنایی با مراحل ترخیص کالا و ترخیص کاران بندر انزلی میتوانید بصورت رایگان با مشاوران سلطان تجارت بازرگان مشورت نمایید.

ترخیص از بندر انزلی

ترخیص از بندر انزلی

گمرک بندر انزلی:

گمرک بندر انزلی در۳۱ کیلومتری شهر رشت، محل ورود کالاهای اروپایی می باشد. از سال ۱۳۸۴ از حوزه‌ ویژه به حوزه‌ آزاد تبدیل شد و در حال حاضر ترخیص کالا بندر انزلی طبق مقررات ناحیه آزاد انجام می شود. جالب است بدانید شروع کار گمرک بندر انزلی  زمان صفویه بوده  است، و به عنوان بزرگنرین بندر شمال جمهوری اسلامی ایران، حدود ۸ درصد مبادلات ترانزیتی جمهوری اسلامی ایران  را به خویش اختصاص داده است. لازم به ذکر است گمرک بندر انزلی محل حمل و نقل کالا ها توسط کشتی ها از روسیه به ایران نیز می باشد.

ترخیص انزلی :

ترخیص کالا از منطقه آزاد بندرانزلی جهت انواع کالاهای صادراتی و وارداتی در تمام سال انجام می گیرد. ارتباط گمرک بندر انزلی با کشورهایی که مسیر دریایی دارند بسیار زیاد است. بطور قطع ترخیص کالا از مبدا و مقصد این کشورها بسیار بیشتر می باشد.

سایت اداره گمرک بندر انزلی :

آخرین اخبار و اطلاعات گمرک بندرانزلی را می توان از سایت اداره گمرک بندر انزلی پیگیری نمود. اداره گمرک بندر انزلی آخرین اخبار گمرک بندر انزلی را به روی سایت رسمی این گمرک بصورت لحظه ای قرار می دهد.

هزینه ترخیص کالا از بندر انزلی :

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان، با کمترین هزینه، آسان ترین و سریع ترین راه های ترخیص کالا از بندر انزلی را به شما  معرفی خواهد کرد. ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی را به شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان بسپارید. تجار و بازرگانان عزیز میتوانند به راحتی میزان هزینه ترخیص کالا از بندر انزلی را از شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان استعلام بگیرید. جهت مشاوره تخصصی و اطلاع از هزینه ترخیص کالا از بندر انزلی، با مشاوران شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. شماره های تماس : ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

 

| ترخیص کالا از گمرک بازرگان |

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *