ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ترخیص کالا از گمرک بازرگان چگونه است؟

ترخیص کالا از گمرک بازرگان: گمرک بازرگان در شهر بازرگان و در نقطه انتهایی مسیر جاده ابریشم در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. قبل از راه‌اندازی گمرک بازرگان، ابتدا تجارت و ترخیص کالا از بندر ترابزون، قیزیل دره و بایزید انجام میشد که در ۳۰ کیلومتری شهر بازرگان قرار دارند. با احداث و بهره برداری از گمرک بازرگان در سال ۱۳۰۵، میزان رفت و آمدها، دوری فاصله، هزینه ها و زمان ترخیص کالا کاهش یافت. اکنون گمرک بازرگان توانسته نقش مهمی در تسهیل تجارت ایفا نماید.

مرز بازرگان :

مرز بازرگان طی سالهای اخیراز لحاظ صادرات و واردات کالا و هم چنین ترخیص کالا از گمرک بازرگان رونق بیشتری گرفته است، و تاثیر زیادی در اقتصاد کشور گذاشته است. مرز بازرگان یکی از گمرکات ترافیک بالا محسوب می شود.

ترخیص کالا از گمرک بازرگان

                           ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ویژگی های ترخیص کالا از گمرک بازرگان :

دسترسی مناسب به مناطق مختلف از جمله ویژگی های منحصر به فرد گمرک بازرگان است.

قابلیت و امکان دستیابی به بازارهای اروپا سبب شده است گمرک بازرگان، شایسته ترین و نزدیک ترین گمرک انتخابی تاجران اروپایی باشد.

گمرک پلدشت و بازارچه های ساری سو و صنم بلاغی از گمرکاتی است که تحت نظر گمرگ بازرگان می باشد.

 

ترخیص کالا از گمرک بازرگان
                                                                                                             ترخیص کالا از گمرک بازرگان

شیوه ترخیص کالا از گمرک بازرگان چگونه است؟

ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور‌ایران مطابق با قانون نظام جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد. در گمرکات تعدادی از کالاها اجازه ورود دارند و میتوانند با طی کردن مراحل  مختلف جنبه رسمی گرفته و در بازارهای داخلی به فروش برسند. به طور طبیعی ورود برخی از کالاها غیرقانونی میباشد و شامل اقلام مجاز ترخیص کالا نمی شود. مشروبات الکی، مواد مخدر و . . . از جمله کالاهای غیرقانونی است که می توان به آن اشاره نمود. در گمرک بازرگان  ارائه کارت بازرگانی، مجوزات لازم مثل مجوز وزارت بهداشت ضروری است. همینطور درخواست کنندگان باید اظهارنامه گمرکی را جهت ترخیص کالا و اطلاعات مربوط  به جنس و مدل کالا، قیمت کالا، وزن خالص و ناخالص، تعداد کانتینر و . . . را به گمرک ارایه دهند.  این اطلاعات هزینه هایی که باید به گمرک پرداخت شود را مشخص می نماید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک بازرگان :

ترخیص کالای وارداتی مجاز، از کشورهای اروپایی و ترکیه در گمرک بازرگان را به ما بسپارید. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان، آماده همکاری با بازرگانان و تجار عزیزاز گمرک بازرگان در منطقه آزاد ماکو می باشد. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان متعهد میگردد ترخیص کالای شما را در اسرع وقت انجام دهد. شما می توانید کالای خود رابا کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت در هر نقطه از کشور تحویل بگیرید.

مراحل ترخیص کالا از گمرک بازرگان :

ترخیص کالا از گمرک بازرگان با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ترخیص کار رسمی گمرک: تخصص ما ترخیص کالا از گمرک بازرگان است. شما میتوانید جهت آشنایی با مراحل ترخیص کالا از گمرک بازرگان با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

ترخیص کالا از گمرک بازرگان

                                         ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ترخیص کالا از گمرک ترکیه :

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان آماده همکاری با تجار و بازرگانان عزیز در زمینه ترخیص کالا از گمرک ترکیه و سایر گمرکات کشور می باشد.

ترخیص کالا از گمرکات بازرگان جلفا و سهلان :

یکی از گمرکات پر رفت و آمد گمرکات جلفا و سهلان می باشد. لازم به ذکر است ترخیص کالا از گمرکات جلفا و سهلان دارای رونق خاصی می باشد.

ترخیص کالا از گمرک بازرگان با شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ی ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بازارچه های مرزی، این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند تا با آسایش خیال و در حداقل زمان ممکن کالاهای خود را ترخیص کنید. جهت مشاوره رایگان و انجام خدمات ترخیص کالا با ترخیصکاران ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۲۲۸۵۵۹۰۲ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

 

ترخیص کالا از گمرک سهلان | ترخیص کالا از گمرک ارومیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *