ترخیص کالا از گمرک بوشهر

ترخیص کالا از گمرک بوشهر

ترخیص کالا از گمرک بوشهر

ترخیص کالا از گمرک بوشهرشرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ی ترخیص کالا از گمرک بوشهر و بندرعباس، با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه ی ارائه ی خدمات ارزنده جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان به خود اختصاص داده است.

ترخیص بوشهر :

بندر بوشهر با دارا بودن 14 کیلومتر طول، یکی از پر قدمت ترین بنادر کشور و البته یکی از بنادر معروف برای تجارت و ترخیص کالا به حساب می آید. ترخیص کالا از گمرک بوشهر، ترافیک بالایی دارد به این علت که  در ترخیص بعضی از کالاها از گمرک بوشهر، تخفیفات خاصی داده میشود ( تا سقف ۲۳ درصد)  که همین عامل  باعث افزایش ترافیک ترخیص کالا از گمرک بوشهر نسبت به سایر گمرک های کشور شده است .علاوه بر موقعیت جغرافیایی، ترخیص کالا از گمرک بوشهر، به صورت 24 ساعته انجام میشود که از مهمترین ویژگی های ترخیص کالا از گمرک بوشهر می باشد. و همین امر باعث افزایش رقابت تجار برای ترخیص کالا از گمرک بوشهر  شده است.

مزایای ترخیص کالا ازگمرک بوشهر :

استفاده از تخفیفات ۲۳ درصدی گمرک (تخفیف ۲۰ درصدی در هزینه باربری، تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه انبارداری و تخفیف ۶۰ درصدی در هزینه HTC برای کالاهای صادراتی )

ترانزیت سریع محموله از راه­های هوایی، زمینی یا دریایی

هزینه نسبتاً کم انبار یا دپو کالا

دستیابی به منطقه ویژه اقتصادی پارس

صادرات مجدد کالاهای وارد شده

دستیابی به کشورهای حوزه خلیج فارس مانند کویت، عربستان، قطر و بحرین

استفاده از معافیتهای گمرکی برای کالاهایی که در منطقه تولید و وارد کشور میشوند.

دریافت گواهی مبدا برای اجناسی که از منطقه خارج شده و وارد سرزمین اصلی میشوند.

 

ترخیص کالا از گمرک بوشهر

                        ترخیص کالا از گمرک بوشهر

سایت گمرک بوشهر :

برای اطلاع از آخرین اخبار گمرک بوشهر، مراحل و نحوه ترخیص کالا از گمرک بوشهر و همچنین اخبار استخدام این بندر تجاری به سایت گمرک بوشهر مراجعه بفرمایید.

شماره تلفن گمرک بوشهر :

برای ترخیص کالا از گمرک بوشهر بهترین راه، کمک از شرکت های ترخیص کار گمرک می باشد. شماره تلفن شرکت ترخیص کالا در گمرک بوشهر : 22855902-021 و 09121995406 می باشد.

ترخیص کالا در گمرک بوشهر :

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ، ترخیص کالا از گمرک خرمشهر و گمرک بوشهر را برای شما به صورت مطمئن و با کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد و با داشتن افراد متخصص ومتعهد والبته با تجربه در کنار پشتکار زیاد، یک ترخیص آسوده و مطمئن را برای شما تضمین می نماید. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان، آماده پاسخگویی و مشاوره تخصصی در زمینه ترخیص کالا از گمرک بوشهر و سایر گمرکات  کشور می باشد. شما می توانید با شماره های مندرج در وب سایت، با ما در تماس باشید.

 

ترخیص کالا از گمرک سهلان ترخیص کالا از گمرک ارومیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *