,

ترخیص کالا با پته

ترخیص کالا با پته

ترخیص کالا با پته

ترخیص کالا با پتهترخیص کالا به حمل و ارسال کالا به مقصد نهایی گفته می شود. در ایران ترخیص کاران شرکتهای ترخیص کالا از گمرک با تکیه بر سالها تجربه، ترخیص کالا از گمرک را به راحتی انجام می دهند.ترخیص کالا با پته یکی از مهارت های ترخیص کاران است.

پته گمرکی چیست ؟

پته گمرکیپته گمركی به جواز گمركی یا گذرنامه گمركی برای كالا گفته می شود , همچنین به آن سند ترخیص نیز گفته شود. پته گمرکی یعنی سندی كه برای خروج كالا از گمرك لازم است و از انجام تشریفات معمول برای واردات یا صادرات بعضی از کالاها انجام نمی شود.

انواع سندهای ترخیص کالا از گمرک چیست ؟

در گمرك دو نوع سند ترخیص وجود دارد: یكی از این سندها پروانه یا مجوز گمركی برای كالای تجاری است و دیگری پروانه یا مجوز گمركی برای كالای غیرتجاری كه پته گفته میشود . فرق بین  پته و پروانه این است كه پته گمركی متكی به اظهارنامه گمركی نمی باشد . در حالی كه پروانه گمركی به اظهارنامه گمركی متکی است. پته برای كالای غیرتجاری است.

چه کالا های جزء کالاهای غیرتجاری محسوب می شوند؟

كالایی كه از نظر بها و تعداد جنبه تجاری ندارد و فقط  برای واحد های تولیدی بوده و بعنوان نمونه درنظر گرفته می‌شوند،جز کالاهای غیر تجاری محسوب می شوند. بنابه تشخیص گمرك با صادر شدن پته غیر تجاری و باكسب مجوزهای لازم جواز ترخیص صادر می شود .

برای ترخیص کالا هایی که در گمرک تحت عنوان غیر تجاری شناخته می‌شود ,به اظهارنامه و کارت بازرگانی نیازی نیست.این قبیل کالاها با پته ترخیص می‌شوند.

ترخیص کالا با پته

   ترخیص کالا با پته

ترخیص کالا با پته با شرکت ترخیص کالا گمرک سلطان تجارت بازرگان

شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه در ترخیص کالا ازگمرک این تعهد را به شما بازرگانان و تجار محترم میدهد که کالای تجاری شما را در اسرع وقت و ارزان از کلیه گمرکات کشور ترخیص نماید.ترخیص کالا با پته یکی از ده ها تخصص ما در ترخیص کالا از گمرک می باشد.

ترخیص کالا از گمرکات مختلف

ترخیص کالا از گمرک کیش ,ترخیص کالا از ترکیه ,ترخیص کالا از قشم, ترخیص کالا از فرودگاه امام ,ترخیص کالا از بندر عباس, ترخیص کالا مرز مهران, ترخیص کالا از گمرک جلفا ,ترخیص کالا از ترکیه به ایران ,ترخیص کالا بندرعباس ,ترخیص کالا بوشهر, ترخیص کالا با کارت بازرگانی, ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی, ترخیص کالا بازرگان ,ترخیص کالا با پته, ترخیص کالا پزشکی ,ترخیص کالا پرویز خان, ترخیص کالا پیرانشهر ,ترخیص کالاهای پزشکی, ترخیص کالا تبریز ,ترخیص کالا ترکیه ,ترخیص کالا تهران, ترخیص کالا از تایلند, ترخیص کالا در ترکیه, ترخیص کالا در تبریز ,ترخیص کالا از جبل علی, ترخیص کالا در جلفا ,ترخیص کالا از گمرکات جلفا و سهلان ,ترخیص کالا چین, ترخیص کالا چابهار, ترخیص کالا در چین, ترخیص و حمل کالا, ترخیص کالاخرمشهر, ترخیص کالاخلیج فارس ,ترخیص کالا از بندر خرمشهر ,ترخیص کالا در بندر امام خمینی, ترخیص کالا در بندرعباس ,ترخیص کالا در دبی, ترخیص کالا در کیش, ترخیص کالا در مناطق ازاد, ترخیص کالا در مناطق آزاد ,ترخیص کالا در منطقه ازاد انزلی, ترخیص کالا در روسیه ,ترخیص کالا از مرز رازی ,ترخیص کالا از گمرک دبی, ترخیص کالا از گمرک رجایی و … از دیگر خدمات ماست.

شما میتوانید با ترخیص کاران گمرک شرکت ترخیص کالا گمرک سلطان تجارت بازرگان صورت رایگان مشاوره کنید.

شماره تماس : ۲۲۸۵۵۹۰۲- ۰۲۱ و  ۱۹۹۵۴۰۶- ۰۹۱۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *