ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام ::گمرک فرودگاه امام خمینی مطرح ترین گمرک هوایی جمهوری اسلامی ایران  است که بصورت شبانه روزی فعالیت میکند .

بازه زمانی  تشریفات گمرکی و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی به چه صورت است ؟

عملیات ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی معمولا ۲ الی ۳ روز پس  از گرفتن قبض انبار از کمپانی هواپیمایی شروع خواهد شد . بعداز گرفتن قبض انبار , نوبت به ثبت پیشنهاد می‌رسد ,  تائیدیه ثبت پیشنهاد شاید یک روز طول بکشد و بعد از آن، کد اظهار بوسیله سامانه گمرک اعلام می گردد که این مرحله نیز یک روز زمان لازم دارد . بعد از تائید کارشناسان گمرک و پرداخت مخارج گمرکی اجازه ترخیص کالا داده خواهد شد .

در صورتیکه مرسولات پستی شما از مبدا به وسیله خطوط هوایی  ایران ارسال شوند پس از یک روز ، به گمرک فرودگاه امام خمینی می رسند و در غیر اینصورت دو روز طول خواهد کشید.

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

گمرک مسافری فرودگاه امام خمینی ::

مزایای گمرک فرودگاه امام خمینی ( ره ) :

۱- نزدیکی به شهر تهران و پایتخت

۲- دسترسی آسان و سریع  به جاده‌های ترانزیتی

۳- امکان دریافت و انبار  کالای فاسد شدنی ( دارای یخچالهای پیشرفته نگهداری انواع کالا )

۴- دارای مدرن‌ترین انبار همگانی (مسقف و همگانی) -قفسه‌بندی مدرن و ایمن برای انواع کالا ( تا ارتفاع ۱۵ متری ازسطح زمین )

۵- برخورداری از سیستم‌های ایمنی و حفاظتی پیشرفته (جهت جلوگیری از آتش‌سوزی و خطرات طبیعی و احتمالی )

چگونه فریت بار از گمرک فرودگاه امام خمینی چگونه انجام میشود ؟

در حالتی‌که بار شما مضاعف باشد عوض این که اضافه بار  بدهید می‌توانید با مبلغ کمتری بارتان را فریت نمایید .شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ، پس از سالها فعالیت در ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی،براحتی میتواند کالای شما‌را فریت  نماید . شما میتوانید جهت مشاوره باکارشناسان شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

 

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

مراحل ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام ::

بر اساس اطلاعیه گمرک جمهوری اسلامی ایران، همه وارد کنندگانی که اقدام به ثبت سفارش کالای وارداتی و درج اطلاعات آن در سامانه «ثبتارش» کرده اند، لازم است قبل از اظهار کالا به گمرک فرودگاه حضرت امام خمینی (ره), به سامانه ثبتارش مراجعه و نسبت به ثبت پیش نویس اظهارنامه وارداتی در سامانه بر اساس اطلاعات موجود در فرم ثبت سفارش اولیه اقدام کنند.

ترخیص کار گمرک فرودگاه امام خمینی ::

گمرک فرودگاه امام خمینی بزرگ ترین و مهم ترین گمرک هوایی کشور است و به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد . به کالاهایی اختصاص دارد که از طریق مرز هوایی وارد تهران می شوند.ترخیص کاران متخصص ترخیص کالا و  امور گمرکی  شرکت ترخیص کار  سلطان تجارت بازرگان , آماده انجام خدمات بازرگانی و ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی هستند .

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام

ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ::

شما بازرگانان و تجار عزیز می توانید ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام را به شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان بسپارید.شما می توانید با ترخیص کاران سلطان تجارت بازرگان بصورت رایگان مشورت کنید.شماره های تماس :: ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

 

ترخیص کالا از تهران |ترخیص کالا از گمرک بوشهر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *