ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خوی

ترخیص کالا از گمرک خوی :گمرک خوی از گمرکات فعال در آذربایجان غربی است که هر ساله هزاران تن انواع کالا از راه مرزهای زمینی و ریلی گمرک خوی به کشورهای خارجی صادر می شود .

و در چند سال اخیر کاهش زمان ترخیص کالا و اسانتر شدن کارهای روال گمرکی از عوامل رونق صادرات از گمرک خوی شده است .

مرز رازی خوی سومی مرز قانونی کشور ایران با ترکیه در شمال آذربایجان غربی واقع شده‌است .

این دروازه گمرکی با وجود راه های ریلی و زمینی نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی و تجاری بین دو جمهوری اسلامی ایران و ترکیه را اجرا می نماید .

مرز رازی در هفتاد کیلومتری غرب شهر خوی واقع شده‌است . صادرات در گمرک خوی نسبت به سالیان پیشین ارتقا وزنی بیشتری را داشته است .

ترخیص کار گمرک

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بيش از ۱۰ سال سوابق ترخیص کاری تا به امروز برای بسیاری از موسسات بزرگ ترخیص کالا از گمرکات گوناگون را انجام داده است. کارمندان این مجموعه باسابقه کار مورد قبول درکلیه گمرکات کشور‌ایران و با کادری مجرب آماده هر نوع سرویس بازرگانی و ترخیص کالا میباشند . زمان و تسریع در انجام کارها بازرگانی و گمرکی  به منظور حضور قدرتمند در بازار رقابت است .

ارائه تمامی سرویس ها گمرکی به شما هموطنان عزیز اهل ایران افتخار ماست .لذا با دقت به رابطه های مثبت کاری فی ما بین این مجموعه و عمده گمرکات مملکت کالا ، ترخیص به مقصد طرف قرارداد حمل و تحویل در کوتاهترین زمان ممکن انجام میشود . تا به امروز و در طی بیش تر از ۱۰ سال سوابق ترخیص کاری ، افراد و شرکت های که از شرکت سلطان تجارت بازرگان کمک گرفته در کارهای گمرکی اعم از ترخیص کالا , واردات کالا و… به ما اعتماد کردند، جواب اطمینان خویش را دریافت کردهاند و مشتری مستمر سلطان تجارت بازرگان شده اند .

ترخیص کالا قشم | ترخیص کار گمرک غرب تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *