,

ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر ، همانند ترخیص کالا از گمرک بندرعباس و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی و ترخیص کالا از گمرک  بوشهر، ترافیک بالایی دارد.

خرمشهر یکی از بندر های معروف و بعد از بندر شهید رجایی دومین بندر کانتینری است ،به همین دلیل  دارای رونق خاصی می باشد و یکی از مراکز مهم ترخیص کالا محسوب میشود

 

ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر

ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر

مزایا ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر:

به گفته کارشناسان و فعالان ترخیص کالا، اقتصادی ترین و با صرفه ترین راه ترانزیتی کشور و از مناسبترین بنادر ترانزیت زمینی و دریایی کالا به کشور عراق می باشد.

گمرک بندر خرمشهر نزدیکترین منطقه آزاد تجاری – صنعتی جنوب کشور به کشورهای کویت ، عراق و آسیای میانه می باشد.

گمرک بندر خرمشهر دارای اسکله اختصاصی جهت پهلو دهی کشتی های رو – رو می باشد.

ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر با شرکت بازرگانی سلطان تجارت

شرکت بازرگانی سلطان تجارت ،  آماده گی دارد تا ترخیص کالای شما را در گمرک بندر خرمشهر با سرعت و درکمترین زمان ممکن  انجام دهد. شما میتوانید جهت مشاوره تخصصی و در صورت نیاز به ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر و ترخیص کالا از گمرک بوشهر و سایر گمرکات کشور ، با شماره های مندرج در وب سایت، با ما در تماس باشید.

زمان و تسریع در انجام امور بازرگانی و گمرکی عامل تعیین کننده به منظور حضور قوی درر بازار رقابت است.تمام تلاش ما این است در کوتاهترین زمان ممکن مراحل  ترخیص کالا را انجام دهیم.

خرسندیم که تاکنون هر شخص یا شرکتی که با شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ، همکاری کرده و در امور گمرکی از جمله ترخیص کالا از گمرکات مختلف ،واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی، ترخیص کالا با ارز مبادله ای و… به ما اعتماد کرده است،بدون شک پاسخ اطمینان خود را به بهترین شکل ممکن  دریافت کرده است و به مشتری همیشگی  شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ، تبدیل شده است.

                                                  ارائه کلیه خدمات گمرکی و ترخیص کالا به شما هموطنان عزیز افتخار ماست .

 

ترخیص کالا از گمرک بوشهر|صادرات و واردات کالا از گمرک بازرگان |ترخیص کالا از بندرعباس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *