ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ترخیص کالا از گمرک بازرگان چگونه است؟

ترخیص کالا از گمرک بازرگان:: گمرک بازرگان در شهر بازرگان و در نقطه انتهایی مسیر جاده ابریشم در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد . قبل از راه‌اندازی گمرک بازرگان , ابتدا تجارت و ترخیص کالا از بندر ترابزون , قیزیل دره و بایزید انجام شود که در ۳۰ کیلومتری شهر بازرگان قرار دارند . با احداث و بهره برداری  از کمرگ بازرگان در سال ۱۳۰۵ , میزان رفت و آمدها , دوری فاصله , هزینه ها و زمان ترخیص کالا کاهش یافت.اکنون کمرگ بازرگان  توانسته  نقش مهمی در تسهیل تجارت ایفا نماید .

♦ دسترسی مناسب  به مناطق  مختلف از جمله ویژگی های منحصر به فرد گمرک بازرگان است .

♦ قابلیت و امکان دستیابی به بازارهای اروپا سبب شده است گمرک بازرگان ، شایسته ترین و نزدیک ترین گمرک انتخابی تاجران اروپایی باشد .

♦ گمرک پلدشت و بازارچه های ساری سو و صنم بلاغی از گمرکاتی است که تحت نظر این گمرگ قرار دارد.

 

ترخیص کالا از گمرک بازرگان
                                                                                                             ترخیص کالا از گمرک بازرگان

شیوه ترخیص کالا از گمرک بازرگان

 

ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور‌ایران مطابق با راهبرد کلی سیستم و قانون  نظام جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد . در گمرکات تعدادی از کالاها اجازه  ورود را دارند و میتوانند با طی کردن مراحل  مختلف جنبه رسمی گرفته و در بازارهای داخلی به فروش برسند . طبیعی است ورود برخی از کالاها غیرقانونی میباشد و شامل اقلام مجاز ترخیص کالا نمی باشند. مشروبات الکی , مواد مخدر و . . . از جمله کالاهای غیرقانونی است که می توان به آن اشاره نمود .

در گمرک بازرگان  ارائه کارت بازرگانی , مجوزات  لازم مثل جواز وزارت بهداشت ضروری است . همینطور درخواست کنندگان باید اظهارنامه گمرکی را جهت ترخیص کالا و اطلاعات مربوط  به جنس و مدل کالا , قیمت کالا , وزن خالص و ناخالص , تعداد کانتینر و . . . را به گمرک ارایه دهند.  این اطلاعات  هزینه هایی که باید به گمرک پرداخت شود را مشخص و معلوم می نماید .

 

 

 

ترخیص کالا از گمرک بازرگان با شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین شرکت های  فعال در زمینه ی ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بازارچه های مرزی ، این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند تا با آسایش خیال  و در حداقل زمان ممکن کالاهای خود را ترخیص کنید.

 

ترخیص کالا از گمرک سهلان ترخیص کالا از گمرک ارومیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *