ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کالا از گمرک ارومیه

ترخیص کالا از گمرک ارومیه به چه صورت است؟

ترخیص کالا از گمرک ارومیه::گمرک ارومیه نیز مانند گمرک های دیگر برای واردات و صادرات و همچنین عوامل دیگر بازرگانی و گمرکی نیاز به یکسری دستورالعمل ها دارد که شما برای انجام  این عملیات نیاز دارید تا از تمامی این قوانین و دستورالعمل ها اطلاعاتی کسب کنید اما بهتر است بدانید انجام این قوانین و دستورالعمل ها نیاز به تجربه و تخصص دارد تا شما بتوانید به راحتی و در زمانی اندک تمامی عملیات ترخیص کالای خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهید و برای اینکار دچار مشکل نشوید.

بهترین کار برای ترخیص کالا و همچنین واردات و صادرات انواع کالا این است که شما از شرکت هایی کمک بگیرید که در اینکار تجربه و تخصص دارند و می توانند و با مهارت و تجربه و تخصصی که دارند بهترین شکل اینکار را برای شما انجام دهند.

ترخیص کالا از گمرک ارومیه با شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان ارائه دهنده ی خدمات مرتبط با ترخیص کالا و همچنین تمامی خدمات واردات و صادرات این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت ها عملیت واردات و صادرات کالای خود را انجام دهید.

از ویژگی های بارز این شرکت این است که صحت و سلامت تمامی اجناس شما را در هنگام تحویل ضمانت می کند و شما با خیال راحت می توانید به این شرکت اطمینان کرده و ترخیص کالای خود را به این شرکت واگذار نمایید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سابقه ی طولانی در زمینه ی ترخیص کالا و واردات و صادرات کالا  به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ی واردات و صادرات همواره در تلاش است که در کوتاه ترین زمان ممکن این عملیات را و با هزینه های مناسب برای شما انجام دهد تا رضایت کامل را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

ترخیص کالا از گمرک سهلانترخیص کالا از گمرک بازرگان

2 پاسخ
 1. شرکت سپاهان الماس
  شرکت سپاهان الماس says:

  لطفا در مورد ترخیص دستگاه های مستعمل از گمرک ارومیه بفرمایید به چه شرایط؟ و محده زمانی و هزینه را اعلام فرمایید.

  پاسخ دادن
  • seobartar
   seobartar says:

   با توجه به نوع دستگاه و سال ساخت وزارت صنعت معدن و تجارت مجوز ثبت سفارش با شرایط و زمانهای متفاوت صادر می کند لذا اگر دستگاههای مستعمل اگر زیر ۵ سال ساخت باشد و جز گروه ممنوعه نباشد با شرایط عادی و حداکثر ظرف یک هفته کاری قابل ترخیص است و هزینه مربوطه با توجه به نوع دستگاه و ارزشی که گمرک ایران در سیستم tsc ثبت نموده است و همچنین تعرفه دستگاه مورد نظر مشخص می گردد.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *