,

ترخیص کالا از گمرک آبادان

ترخیص کالا از گمرک آبادان

ترخیص کالا از گمرک آبادان

آبادان یکی از شهر های جنوب ایران است که به علت وجود منطقه آزاد بازرگانی تجاری-صنعتی اروند از شهرهای مهم تجاری به حساب میاید. در سال 1383 این منطقه به یکی از مناطق آزاد تجاری  درجنوب کشور تبدیل گشت. به علت وجود بندر و فرودگاه در این شهر ترخیص کالا از گمرک آبادان به آسانی صورت میپذیرد. یکی از کشورهای هم مرز با آبادان کشور عراق است، بنابراین صادرات و واردات به این کشور از طریق گمرک آبادان به آسانی انجام میپذیرد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بکارگیری افراد متخصص و خبره در امر ترخیص کالا از گمرک آبادان همه مراحل گمرکی را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد.

شرایط آب و هوایی آبادان

در تابستان به علت نزدیکی این شهر با صحراهای بزرگ و سوزانی همچون صحرای بزرگ عربستان و عراق، جهت ترخیص کالا از گمرک آبادان باید به شرایط آب و هوایی این شهر توجه کرد تا کالاهای حساس در هوای گرم و خشک این شهرخراب نشوند. به دلیل اختلاف دمای زیاد در شب و روز که حدود 25 تا 30 درجه میباشد، کالاهای حساس حتما باید در یخچال نگه داری شوند. در زمستان رطوبت هوا به حداکثر میزان رطوبتی در این شهر می رسد. رطوبت در این فصل از سال به 85 درصد تا 100 هم افزایش می یابد. به همین دلیل بازرگانان با توجه  به شرایط جوی موجود در شهر آبادان باید نسبت به ترخیص کالا از گمرک آبادان اقدام کنند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تیم مجرب و تخصصی تمامی مراحل ترخیص کالا از آبادان را برای شما عزیزان انجام می دهد.

برخی از کالاهایی که از گمرک آبادان ترخیص میشوند:

ترخیص انواع آي سي از گمرک آبادان

ترخیص  کار متر لیزری از گمرک آبادان

ترخیص کابل از گمرک آبادان

ترخیص  آیفون تصویری از گمرک آبادان

ترخیص انواع لوازم آرایشی-بهداشتی از گمرک آبادان

ترخیص بذرگیاهی از گمرک آبادان

ترخیص خودرو از گمرک آبادان

و…..بسیاری از کالاهای دیگر

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان، از فعالترین مجموعه ها در امر صادرات، واردات وترخیص کالا از بنادر جنوب کشور است که در طی سالها تجربه حرفه ای با ارائه بهترین مشاوره به صورت رایگان در خدمت شما تجارعزیز است. شرکت سلطان تجارت بازرگان جهت ترخیص کالا از گمرک آبادان و مناطق آزاد آماده همکاری با شما همراهان گرامی است. تلفن های تماس: 02122855902- 09121995406

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *