,

پته گمرکی چیست؟

پته گمرکی

آیا میدانید پته گمرکی چیست ؟

“پته گمرکی “ یکی از مواردی ست که در پروسه ترخیص کالا بسیاراهمیت دارد . پته گمرکی به صدور بارنامه خروج کالا از گمرک ،برای کالای مسافری و تا سقف معین ارزش کالا ،گفته می شود.

ترخیص کالا با پته، یکی از سریعترین روش ها ی ترخیص کالا از گمرک می باشد ، بطوری که پس از اخذ قبض انبار و اقدامات برای صدور پته ، شاید کالا ظرف چند ساعت از گمرک ترخیص و سپس تحویل مشتری شود .

پته گمرکی

                                     پته گمرکی

پته گمرک یا پته مسافری و تجاری سندی است که در حال حاضر برای کالا های وارداتی کمتر از ۱۰۰۰ دلار برای اشخاص عادی و تا ۲۰۰۰ دلار برای شرکت های تولیدی امکان ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی انجام می پذیرد.

معاون فنی گمرک ،در صورت لزوم  برای صدور پته گمرکی کالا هایی با ارزش نازل و بدون نیاز به مجوزات خاص، برای ترخیص کالا از گمرک دستور میدهد.

چه کالا های میتوانند از پته گمرکی استفاده کنند؟ 

كالایی كه از نگاه بها و تعداد جنبه تجاری ندارد و فقط  جهت واحد های تولیدی بوده  بنابه تشخیص گمرك با صادر شدن پته غیر تجاری و باكسب دست‌کم مجوزهای ضروری ، جواز ترخیص صادر می شود كه اما حقوق و دستمزد محل ورود پرداخت می شود .

برای ترخیص کالا هایی که در گمرک تحت عنوان غیر تجاری شناخته می‌شود، اظهارنامه گمرکی و کارت بازرگانی نیاز نیست .

شرکت بازرگانی سلطان تجارت ، به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی می تواند در کلیه مراحل ترخیص کالا، همراه شما باشد. شما میتوانید با استفاده از تجربیات همکاران و کارشناسان حرفه ای  ما در شرکت بازرگانی سلطان تجارت، با کمترین ریسک ، طعم بیشترین سود آوری تجارت را بچشید.

شرکت بازرگانی سلطان تجارت،کلیه مراحل ترخیص کالا را به تجار محترم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن ارائه می کند.

برای کسب مشاوره در زمینه ترخیص کالا با پته و پروسه ترخیص کالا از گمرک می توانید با واحد مشاوره بازرگانی سلطان تجارت تماس حاصل فرمایید .

 

ترخیص کالاازترکیه| ترخیص کالا در تهران| ترخیص کالا با ارز مبادله ای |ترخیص کالا از خرمشهر|ترخیص کالا از گمرک خوی |ترخیص کالا در بندرعباس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *