, ,

ترخیص کالای پزشکی

ترخیص کالای پزشکی

 

ترخیص کالای پزشکی : شرکت بازرگانی سلطان تجارت ، یکی از باسابقه ترین شرکت های ترخیص کالا از گمرک می باشد.ترخیص کالای پزشکی یکی از خدمات شرکت بازرگانی سلطان تجارت  در راستای سایر خدمات ترخیص کالا  می باشد.

در صورتی که نیاز به ترخیص کالای پزشکی  دارید میتوانید ازخدمات شرکت بازرگانی سلطان تجارت که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ترخیص کالای پزشکی می باشد ، استفاده کنید .

ترخیص کالای پزشکی

                        ترخیص کالای پزشکی

شرکت  بازرگانی سلطان تجارت ،ازمرحله ترخیص کالا تا تحویل درمحل ،همراه همیشگی شما خواهد بود و باتکیه  برسالها تجربه و تلاش و همکاری مستمر با نهاد های مختلف، در کاهش هزینه و زمان ، شما را یاری خواهد کرد و با کادری مجرب متشکل از کارشناسان و افراد کار آزموده ، آماده خدمت رسانی در تمامی زمینه ها ی ترخیص کالای پزشکی میباشد.

مشاوران ترخیص کالا و امور گمرکی شرکت بازرگانی سلطان تجارت، با سالها تجربه حرفه ای و نیروی انسانی مجرب ، انتخابی مناسب برای بازرگانانی است که قصد ترخیص کالا  با تشریفات رسمی و قانونی را دارند.

شرکت بازرگانی سلطان تجارت، آشنا به تمامی مراحل ترخیص کالا ، قوانین گمرکی، عملیات تخلیه و بارگیری و هر آنچه که خیال شما را از انجام امور بازرگانی و ترخیص کالا آسوده می سازد، می باشد. و آمادگی ترخیص کالای پزشکی شما را به بهترین نحو ممکن و باسرعت بالا را دارد.

ترخیص کالای پزشکی

             ترخیص کالای پزشکی

♦ آیا میدانستید مهم‌ترین اولویت‌ وزارت بهداشت جهت صدور مجوز واردات تجهیزات پزشکی این است که :

• کالای پزشکی در کشور سازنده به فروش رسیده  و مورد استفاده قرار گرفته باشد .

• در اروپای غربی یا امریکا سابقه فروش داشته باشد ( ارائه گواهیEG برای بازار اروپا و گواهی FDA برای بازار امریکا)

 

در صورتی که نیاز به سوال در زمینه ترخیص کالا ,ترخیص کالای پزشکی,ترخیص تجهیزات پزشکی,ترخیص کالا درترکیه,ترخیص کالا تبریز,ترخیص کالا تهران,ترخیص کالا از تایلند,ترخیص کالا از جلفا,ترخیص کالا از جبل علی,ترخیص کالا در چابهار,ترخیص کالا از بندرعباس,ترخیص کالا از گمرک پست,ترخیص کالا از چین,ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام, ترخیص کالا از دبی ,ترخیص کالا از گمرک خرمشهر,ترخیص کالا از بوشهر,ترخیص کالا پته, ترخیص کالا پست, و هرآنچه درباره ,  پروسه ترخیص کالا ,و چگونگی ترخیص کالا از گمرک دارید همکاران ما آماده مشاوره رایگان به شما می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *